Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. októbra 2022, 19:16
Čas čítania 0:58
Martin Adam Pavlík

Paris Hilton priblížila sexuálne zneužívanie v internátnej škole. „Strkali do nás prsty,“ povedala

Paris Hilton priblížila sexuálne zneužívanie v internátnej škole. „Strkali do nás prsty,“ povedala
Zdroj: Getty Images/Estrop
ZAUJÍMAVOSTI PARIS HILTON SEXUÁLNE OBŤAŽOVANIE ŠOUBIZNIS SPRÁVY ZO SVETA ZNÁSILNENIA A SEXUÁLNE ZLOČINY
Uložiť Uložené

Herečka otvorila boľavé rany z minulosti.

Známa herečka a modelka Paris Hilton pre New York Times priblížila, ako ešte neplnoletá zažila sexuálne zneužívanie v špeciálnej internátnej škole Provo Canyon

Do rezidenčného liečebného centra pre mládež so psychickými problémami a zlým správaním ju poslali rodičia, keď mala len 16 rokov, pre jej rebelskú povahu.

Prezradila, že ju a ďalšie dievčatá raz počas pobytu v zariadení veľmi neskoro v noci, zhruba o tretej alebo štvrtej ráno, vzali do jednej miestnosti a vykonali im „lekárske vyšetrenia“, pričom tieto vyšetrenia nerobili doktori, ale iní, rôzni zamestnanci zariadenia. 

Údajne išlo o „vyšetrenie krčka maternice“, pričom dievčatá ležali na stole a zamestnanci do nich strkali prsty. Išlo vraj o mimoriadne strašidelnú a traumatickú skúsenosť, ktorú roky potláčala. Zároveň sa za to hanbila a nechcela o tom nikomu hovoriť.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton)„Teraz sa mi to neustále vracia a myslím na to. Keď sa na to pozriem s odstupom času ako dospelý človek, bolo to určite sexuálne zneužívanie,“ povedala herečka, ktorej svedectvo potvrdili ďalšie tri ženy. 


Zamestnanci sa vraj správali agresívne, a keď vyjadrila nesúhlas s tým, čo robia, povedali jej aby „držala hubu“, a vyhrážali sa jej. Podľa Paige Six zástupcovia Provo Canyon zatiaľ na jej obvinenia neodpovedali.

Paris Hilton ďalej prezradila, že boli v centre nútene kŕmení liekmi, dostávali zvláštne a neprimerané tresty. Údajne mávala záchvaty paniky a každý deň plakala. „Bola som taká nešťastná. Cítila som sa ako väzeň a nenávidela som svoj život,“ zdôverila sa herečka. 

Domov
Zdieľať
Diskusia