Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
3. januára 2022, 20:25
Čas čítania 0:35
Viktor Kniš

Nepotrebuješ filter a ani úpravu tváre. Sima motivuje ženy a vyzdvihuje ich prirodzenú krásu

HUDBA SIMA HEGEROVÁ
Uložiť Uložené

Sima vydáva ďalší videoklip k svojmu EP projektu Story, ktorý uzrel svetlo sveta v závere roka 2021.

Sima patrí k najaktívnejším interpretom, ktorí sa snažia svoju tvorbu spracovať aj vizuálne. Videoklip preto pripravila pre každú skladbu z najnovšieho EP s názvom Story, ktoré vydala ešte na konci minulého roka.

Po troch albumoch zásobuje fanúšikov skôr kratšími tematickými projektmi a singlami a zatiaľ sa zdá, že jej táto taktika vychádza na jednotku. Všetko zároveň zastrešuje absolútnou transparentnosťou svojej tvorby, keď v snippetoch prechádza s poslucháčmi každý detail. Aj vďaka tomu je dnes vo svojom spevácko-rapovom odbore jednotku. 

Novinka s názvom Bohyne sa venuje prirodzenej ženskej kráse bez úprav a filtrov, zároveň Sima vyzdvihuje sebavedomie žien bez rozdielu veľkostí a tvarov. 

Námet a scenár klipu si už tradične zobrala na starosť samotná speváčka a výsledkom je skôr reprezent záležitosť, na aké sme v prípade Simony Hegerovej zvyknutí. Jej rukopis sa nesie drvivou väčšinou jej vizuálnej tvorby, čo aj vzhľadom na úspechy v youtubových trendoch zjavne dlhodobo presvedčivo funguje. 

Domov
Zdieľať
Diskusia