Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Pondelok 27. 9. 2021 meniny má Cyprián

hľadaj na refresheri

Chceš dostávať notifikácie aj na tomto zariadení?
Filmy a Seriály

Sex ich stál 20 000 dolárov. K nadržancom na exotickom ostrove, kde je zakázané sexovať, pribudli ďalšie krásky

Aké bolo zakončenie druhej série najpikantnejšej reality šou a kto si odniesol výhru?

Daniel Mikolášik
1. júl 2021, 10:30 Čas čítania: 3:18
Zdieľať
Uložiť Uložené
Zdieľať Zdieľať článok
Sex ich stál 20 000 dolárov. K nadržancom na exotickom ostrove, kde je zakázané sexovať, pribudli ďalšie krásky
Zdroj: Netflix
Filmy a Seriály
0
Daniel Mikolášik
1. júl 2021, 10:30
Čas čítania: 3:18

Sex ich stál 20 000 dolárov. K nadržancom na exotickom ostrove, kde je zakázané sexovať, pribudli ďalšie krásky

Aké bolo zakončenie druhej série najpikantnejšej reality šou a kto si odniesol výhru?

Daniel Mikolášik
1. júl 2021, 10:30
Čas čítania: 3:18
Zdieľať
Uložiť Uložené
Zdieľať Zdieľať článok
Sex ich stál 20 000 dolárov. K nadržancom na exotickom ostrove, kde je zakázané sexovať, pribudli ďalšie krásky
Zdroj: Netflix

Na exotickom ostrove v Mexiku to opäť žilo. Nadržancov vo vile pribudlo a okrem nich aj množstvo pikantných scén a zvratov v deji. Začali so stotisícovým rozpočtom a porušovaním pravidiel sa dokázali obrať až o 70-tisíc dolárov. Ako dokázali účastníci druhej série Too Hot To Handle počas štyroch týždňov nesexovať, nebozkávať sa a netúliť sa?

 

Všetci príťažliví súťažiaci majú počas šou zakázané bozky, dotyky, masturbáciu (aj vzájomnú) či iné ľúbostné hry. Každý prehrešok ich totiž stojí peniaze. Počas celého pobytu sú pod drobnohľadom a za každé porušenie im Lana (virtuálna asistentka a moderátorka celej šou) strhne určitú sumu v závislosti od závažnosti sexuálneho priestupku.

Na akej sume nakoniec súťažiaci skončia a koľko si odnesú po rozdelení výhry? To sa konečne dozvedáme v druhej „polovici“ série, ktorá vyšla presne týždeň po úvodných štyroch epizódach. Tie si Netflix pre divákov pripravil ešte 23. júna, zvyšných šesť vyšlo v posledný júnový deň.

 

Pribudli ďalší nadržanci a s nimi aj ďalšie porušovanie zákazu sexu

Karty zásadným spôsobom zmenili dvaja noví členovia vily. Predovšetkým exotická pilotka Christina, ktorej príchod zamával celým pánskym, ale aj dámskym osadenstvom. Tmavá Talianka pôvodom z Juhoafrickej republiky však najviac zamotala hlavu mladučkému Camovi, ktorý akoby úplne zabudol, že od začiatku pobytu má rozvinutý vzťah s Emily.

 

Tá mu jeho flirtovanie s novou ženou vo vile dá poriadne vyžrať, no napokon sa ospravedlní v snahe prehĺbiť ich vzťah nielen na fyzickej, ale predovšetkým na mentálnej úrovni. Práve to by malo byť cieľom celého pobytu, k čomu ich vedie samotná Lana, ale aj viaceré vzťahové workshopy a semináre s expertkou Alexandrou Roxo.

 

Zdroj: Netflix/Too Hot To Handle

 

Nie každému sa to však darí a pre absenciu akejkoľvek hlbšej zbližovacej aktivity na to napokon doplatia dvaja členovia vily. Vzhľadom na to, že influencer a certifikovaný osobný tréner Peter a barmanka s ambíciami modelky Kayla počas svojho pobytu nijako zvlášť neprejavili snahu o serióznejší vzťah, museli v piatej časti vilu opustiť.

 

NAČÍTAŤ ČLÁNOK BEZPLATNE
Predplať si REFRESHER+ a získaj ďalšie výhody

Tento článok dočítaš bezplatne, no s predplatným REFRESHER+ získaš prístup ku viac ako 2444 zamknutým článkom a dostaneš ďalšie benefity.

VIAC O PREDPLATNOM
Kedykoľvek ho jednoducho zrušíš
Už od 2.99 € mesačne
S REFRESHER+ môžeš čitať aj tieto články
Alexandra vyše 13 rokov nežula žuvačku a Máriu fascinujú psychopati. Čo nám o sebe prezradili finalistky Miss Universe?Alexandra vyše 13 rokov nežula žuvačku a Máriu fascinujú psychopati. Čo nám o sebe prezradili finalistky Miss Universe?
Hrobové ticho pri večeri, budíček o piatej ráno, srdeční mnísi. Aj takýto bol môj pobyt v kláštore (Reportáž)Hrobové ticho pri večeri, budíček o piatej ráno, srdeční mnísi. Aj takýto bol môj pobyt v kláštore (Reportáž)
Nemôžem si pomôcť, milujem tú druhú. Ako prežiť rozchod, keď ani nevieš, čo sa pokazilo?Nemôžem si pomôcť, milujem tú druhú. Ako prežiť rozchod, keď ani nevieš, čo sa pokazilo?
VIAC

Ostatní však pokračovali a ako motiváciu k zodpovednejšiemu budovaniu medziľudských vzťahov dostal každý súťažiaci inteligentné hodinky. Ak zaznamenajú, že ich nositeľom ide najmä o emočný posun vo vzťahu, na krátky čas zasvietia na zeleno a vtedy pre pár šťastlivcov neplatia žiadne pravidlá o zákaze sexuálnych aktivít.

 

Sex ich stál 20-tisíc dolárov

Neskôr do vily zavítali ďalšie tri nové tváre: Tabitha, Elle a Joey. To opäť poriadne zamiešalo karty. Rovnako aj prvý sex vo vile, ktorý mali zaľúbenci Marvin a Melinda. Ten ich stál až 20-tisíc dolárov, vďaka čomu im vo fonde zostalo z pôvodných 100-tisíc už iba 40-tisíc. Lana upozornila na fakt, že od prvého dňa, odkedy účastníci zavítali do vily, neprešlo ani raz 24 hodín bez porušenia zákazu.

Lana sa ich preto neraz snažila motivovať odmenami, ktorými v prípade splnenia sprísnených podmienok mohli získať nejaké peniaze naspäť. Zakaždým sa však našiel niekto, kto ich porušil. V ôsmej epizóde museli opustiť vilu Robert a Christina. Podľa Lany od samého príchodu ignorovali jej pravidlá, neposunuli sa a celú šou nebrali dostatočne vážne.

 

Zdroj: Netflix/Too Hot To Handle

 

Spomedzi účastníkov napokon vypadla aj Larissa, ktorá sa sklamala vo vzťahu s Nathanom a po vlastnom uvážení zistila, že sa už nemá kam posúvať. Opäť došlo k niekoľkým porušeniam zákazu, až kým sa obyvatelia vily nedostali na zlomových 30-tisíc dolárov. Lana im však dala poslednú šancu.

 

Povedala, že ak vydržia 24 hodín bez porušenia pravidiel a Marvin a Melinda sa v súkromnom luxusnom apartmáne pre dvoch neuchýlia k žiadnej sexuálnej aktivite, vráti im 25-tisíc, čo je celková suma, o ktorú obyvateľov vily spomínaná dvojica svojimi prehreškami pripravila. To sa im aj napokon podarilo a vo finálnom banku tak mali 55-tisíc dolárov.

 

Výhru berie len jeden

Všetci účastníci počas pobytu porušili pravidlá až 15-krát. Lana im však v poslednej, 10. epizóde oznámila, že finančnú výhru si zo súťaže odnesie len jeden z nich a nebude sa rozdeľovať medzi finalistami, ako to bolo v minuloročnej prvej sérii.

 

Všetkých pochválila za to, že sa posunuli, urobili veľký pokrok, vytvorili si hlbšie putá a fungujúce vzťahy. Najmarkantnejší progres však podľa nej urobila trojica Cam, Carly a Marvin, ktorí preto postúpili do finále. 

 

Zdroj: Netflix/Too Hot To Handle

 

O tom, kto z trojice napokon vyhrá a odnesie si 55-tisíc dolárov, museli rozhodnúť zvyšní účastníci prostredníctvom tajného hlasovania. Najviac hlasov získal Marvin, ktorý sa tak stal absolútnym víťazom. Šou plná napätia a intríg sa teda neskončila alibisticky a bez dlhoočakávaného vyvrcholenia, ako to bolo minulý rok. 

 

Kritici zo svetových médií označili prvú sériu Too Hot to Handle za brak najhrubšieho zrna, ktorému sa neoplatí dávať šancu. Naposledy sme sa pýtali, či to tak bude aj s druhou sériou. Pokračovanie minuloročnej reality šou neprinieslo takmer nič nové. Pravidlá, vývoj, dramaturgia a samotný koncept zostali úplne rovnaké.

 

Jediné, čo sa od minulého roka zmenilo, sú súťažiaci a to, že sa výhra alibisticky nerozdeľovala, ale že ju získal len jeden súťažiaci. Celá šou mala priebeh skôr akéhosi sexuálneho seriálu bohatého na pomerne pikantné a intímne scény.

 

Každý diel sa končil zápletkou v deji a miestami to vyzeralo tak, akoby boli konflikty nafingované. Ak ťa teda prvá séria minulý rok neoslovila, asi ti ušetríme dlhé hodiny zbytočného sledovania, keďže druhá séria je prakticky úplne to isté, len s novými tvárami, ktoré si v neposlednom rade nezískali priazeň divákov až tak ako predošlí účastníci.

 

Zdroj: Netflix/Too Hot To Handle
Upozorniť na chybu. Ak si našiel nedostatok v článku alebo máš pripomienky, daj nám vedieť.
Náhľadový obrázok: Netflix
NAHOR
Pridaj sa k tým, ktorí nás podporili. Predplať si R+ VIAC
Zdieľať
Uložiť Uložené
Zdieľať Zdieľať článok
Dostávaj najlepší obsah mailom
Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah.
Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.
Posielať email
Najčítanejšie články
Teraz
24 hod
7 dní
30 dní
Viac z témy filmy a seriály
Viac článkov
Sponzorované články
Viac článkov
Ďalšie news
pred 42 minútami
VIDEO: Taliban nechal popravené telá visieť zo žeriavov v centre mesta. Kvapkala z nich krv a ľudí varovali, že dopadnú rovnako.
viac news
Mohlo by ťa zaujímať
Prejsť na úvodnú stránku
Dnes populárne články
Alexandra vyše 13 rokov nežula žuvačku a Máriu fascinujú psychopati. Čo nám o sebe prezradili finalistky Miss Universe? Alexandra vyše 13 rokov nežula žuvačku a Máriu fascinujú psychopati.…
Slovenský youtuber Tuči ukradol služobné auto a tri litre alkoholu. Kedysi ho preslávili slovenskí raperi Slovenský youtuber Tuči ukradol služobné auto a tri litre alkoholu.…
Nikdy nie si doma, nepomáhaš mi, v kuse si na mobile! Ako reagovať na najčastejšie výčitky tvojich rodičov Nikdy nie si doma, nepomáhaš mi, v kuse si na mobile! Ako reagovať na…
Elon Musk a Grimes sa rozišli. O potomka menom X Æ A-12 sa vraj budú starať spolu Elon Musk a Grimes sa rozišli. O potomka menom X Æ A-12 sa vraj budú…
Billie Eilish tvrdí, že ľudia sa boja jej veľkých pŕs, vraj preto prišla už o stotisíc followerov Billie Eilish tvrdí, že ľudia sa boja jej veľkých pŕs, vraj preto…
Gorily mali pred návštevníkmi ZOO orálny sex. Rodičia zhrozene odkláňali deti od okien výbehu Gorily mali pred návštevníkmi ZOO orálny sex. Rodičia zhrozene…
Domov
Zdieľať
Diskusia
Hľadať
Viac
Zapni upozornenia a už ti nič neujde!

Chceš vedieť čo sa deje a mať prehľad? Dostávaj upozornenia o najhorúcejších správach na Refresheri.

(Príklady: Horel Notre Dame, Zomrel Mac Miller, Trailer na Avengerov)
(Príklady: Sagan skončil prvý, Nový zákon s vplyvom na moderných ľudí, Dnes nás čaká zatmenie slnka)
Ak chceš, aby sme ti poslali takmer všetky novinky, vyber túto možnosť.
Zatvoriť