Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. februára 2021, 13:42
Čas čítania 0:35
Dominik Vetrák

WandaVision je najsledovanejší a najobľúbenejší seriál súčasnosti

FILMY A SERIÁLY WANDAVISION
Uložiť Uložené

WandaVision premiéruje každý piatok.

WandaVision má za sebou 6 epizód a mesiac po premiére môžeme seriál označiť ako najpopulárnejší a najsledovanejší v súčasnosti. Oznámili to Parrot Analytics, ktorí merali sledovanosť, sociálne siete, sťahovanie seriálov a podobne. WandaVision malo pomalší rozbeh, no naberalo divákov a fanúšikov s každou ďalšou epizódou.

Odporúčané
Teórie o WandaVision: Prečo Pietro nebude Quicksilver a ako Wanda spôsobí zrod mutantov v celom svete Marvelu? Teórie o WandaVision: Prečo Pietro nebude Quicksilver a ako Wanda spôsobí zrod mutantov v celom svete Marvelu? 15. februára 2021, 16:33

Po 5. epizóde, na ktorej konci divákov čakalo veľké prekvapenie s návratom istej postavy, sa seriál vyšvihol na prvé miesto najsledovanejších seriálov súčasnosti, kde sa drží doteraz. Do konca minisérie ostávajú 3 epizódy, ktoré by mali byť podstatne dlhšie ako tie predošlé.

Domov
Zdieľať
Diskusia