Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
1. februára 2021, 20:32
Čas čítania 0:36
Richard Balog

Louis Vuitton vytvoril plyšového medvedíka pre UNICEF. Z predajnej sumy 800 eur organizácii dajú približne 20 %

Louis Vuitton vytvoril plyšového medvedíka pre UNICEF. Z predajnej sumy 800 eur organizácii dajú približne 20 %
Zdroj: Louis Vuitton
MÓDA MÓDA REFRESHER
Uložiť Uložené

Súčasťou mini-kolekcie je taktiež náramok so strieborným zámkom za necelých 400 eur.

Nie je pravidlom, že módne značky spolupracujú s neziskovými organizáciami a o to viac nás potešilo oznámenie mini-kolekcie Louis Vuitton pre UNICEF. Výsledkom však sú produkty, ktoré prinesú pozornosť, respektíve väčšinové zisky predovšetkým francúzskemu módnemu domu.

Odporúčané
Silueta Air Foamposite One od Nike hlási návrat na scénu vo veľkom štýle, a to počas prehliadky Comme des Garçons  Silueta Air Foamposite One od Nike hlási návrat na scénu vo veľkom štýle, a to počas prehliadky Comme des Garçons 31. januára 2021, 19:44

Návrhársky tím Louis Vuitton na čele s Virgilom Ablohom v rámci kampane #MAKEAPROMISE predstavil pokračovanie sady náramkov so strieborným zámkom a aj farebného plyšového medvedíka s monogramom z organickej bavlny. 

Samotným kúskom nemôžeme nič vytknúť, a to vrátane ceny, ktorá je v prípade náramkov stanovená na 390-500 € v závislosti od materiálovej úpravy a 800 € za obľúbenú detskú hračku. Problémom môže byť pomer, akým spoločnosť jedného z najbohatších mužov na svete Bernarda Arnaulta, rozdeľuje zisk z ich následného predaja.  

Domov
Zdieľať
Diskusia