Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Viktor Kniš

Bayern Mníchov víťazí v Lige Majstrov. Neymarove PSG nestrelilo ani gól

ŠPORT BAYERN MNÍCHOV PSG
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Po napínavom stretnutí poznáme víťazov Ligy Majstrov, ktorú dohrávali tímy za obmedzených podmienok bez divákov na štadióne.

Bayern Mníchov získava v poradí šiesty titul v Lige Majstrov a potvrdzuje tak skvelú formu z uplynulej sezóny, ktorá bola poznačená koronavírusovou pandémiou. V napínavom finále si dokázal nemecký klub poradiť s PSG síce len tesne 1:0, napriek tomu mal minimálne v druhej časti optickú prevahu.

O kľúčový gólový moment sa postaral v 59. minúte Kingsley Coman, ktorý súpera prekonal hlavou, ešte počas prvej polovice Robert Lewandowski nastrelil žrď. Na druhej strane nevyužil tutovku krátko pred prestávkou Kylian Mbappé. Neymar nepotvrdil pozíciu lídra parížskeho výberu.