Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
19. júna 2020, 20:40
Čas čítania 1:12
Tina Hamarova

Fotky z „Kočnerovej knižnice“ dokazujú, že Petra Krištúfková bola u Kočnera na jachte.

ZAUJÍMAVOSTI MARIAN KOČNER
Uložiť Uložené

Nová splnomocnenkyňa vlády Petra Krištúfková verejne poprela, že by mala kamarátske vzťahy s Mariánom Kočnerom. Vraj sa stretávali len náhodne v Bratislave. Nové fotky od OCCRP dokazujú niečo iné.

Nová splnomocnenkyňa vlády pre podporu rodiny Petra Krištúfková dovolenkovala na Kočnerovej jachte. Dokazujú to fotografie z tzv. “Kočnerovej knižnice”, ku ktorým má prístup medzinárodná investigatívna sieť OCCRP, do ktorej patrí aj Investigatívne centrum Jána Kuciaka

V stredu ešte Krištúfková na otázku novinárov aký má vzťah s Marianom Kočnerom odpovedala: ,,Nie, nestretávali sme sa. Myslím si, že tak ako keď vy ste ho stretli niekde v Bratislave v meste, tak som ho stretla aj ja,” povedala poslankyňa za Sme rodina. 

Dáta, ktoré majú novinári k dispozícii, však ukazujú, že jej stretnutia s Kočnerom neboli vždy iba náhodné. V roku 2015 sama iniciovala stretnutie s Marianom Kočnerom v hoteli Fórum. V roku 2009 bola s Kočnerovou exmanželkou Karolínou na dovolenke v Chorvátsku na jeho jachte Pegas. 

Pridaj sa do klubu REFRESHER+
Základné
5 €
Účtuje sa raz za 4 týždne
Prístup ku prémiovým článkom
 • Prístup k benefitom
 • Menej reklám
 • 150 kreditov každé 4 týždne na nákup benefitov
 • Všetky možnosti predplatného Mám zľavový kód
  Dokončením súhlasím s pravidlami a podmienkami portálu Refresher.
  Domov
  Zdieľať
  Diskusia