Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
15. mája 2020, 9:26
Čas čítania 1:31
Viktor Kniš

Súd s obžalovaným Kotlebom o šekoch na 1488 eur dnes nebude, na pojednávanie neprišiel a nedáva súhlas na konanie v neprítomnosti

NEWS MARIAN KOTLEBA
Uložiť Uložené

Marian Kotleba sa v piatok na hlavné pojednávanie na Špecializovanom trestnom súde nedostavil. Pôvodne médiám potvrdil, že určite príde.

Aktualizované 12:00:

Marian Kotleba sa na Špecializovanom trestnom súde nedostavil, pretože dnes rokuje parlament. Portál Aktuality.sk poukázal na to, že šéf extrémistickej strany vynechal 21 rokovaní z rodinných dôvodov alebo pre prácu župana a viacerým jeho poslancom pritom v minulosti neprekážalo prísť na ten istý súd podporiť ich kolegu Mizíka, a to aj napriek tomu, že tiež práve zasadala Národná rada.

Predseda opozičnej ĽSNS Marian Kotleba neprišiel na pojednávanie pred Špecializovaným trestným súdom v kauze jeho šekov vystavených na 1488 eur. Kotleba nedal súhlas na konanie v neprítomnosti. Dôvod jeho neprítomnosti zatiaľ známy nie je, v prípade zverejnenia informácie budeme správu aktualizovať.

Poslanec Kotleba je obžalovaný z trestného činu prejavovania sympatií k hnutiam smerujúcim k potláčaniu základných práv a slobôd.

Domov
Zdieľať
Diskusia