Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
29. januára 2019, 11:03
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Nicki Minaj si ako slovenského predskokana v Bratislave vybrala Majka Spirita

HUDBA BRATISLAVA MAJK SPIRIT NICKI MINAJ
Uložiť Uložené

Majk Spirit vo vyjadrení dodáva, že sa veľmi teší, keďže Nicki Minaj považuje za najlepšiu raperku na svete.

Od minulého roka vieme, že Slovensko poctí návštevou jedna z dvoch najžiadanejších raperiek na svete. Aj ty už asi tušíš, že hovoríme o Nicki Minaj, ktorá má za sebou výborný rok. Stihla vydať album Queen a rozvíriť okolo seba vody vďaka konfliktu s Cardi B, popri tom sme sa dočkali aj niekoľkých videoklipov a spoluprác. 

Nicki už má za sebou prvú fázu amerického turné, po ktorom teraz prichádza do Európy. V Bratislave vystúpi 22. februára na štadióne Ondreja Nepelu. Okrem nej vystúpi aj vychádzajúca hviezda Juice WRLD, ktorá nahradí pôvodne avizovaného Futurea. Ten totiž pred pár dňami vydal vlastné sólo a bude mať veľa inej práce. 

Do dnešného dňa ešte bola otvorená aj otázka, kto bude na tomto koncerte reprezentovať Slovensko. Organizátori našli odpoveď u samotného tímu Nicki Minaj, ktorý si vybral Majka Spirita. 

Pre neho to bude prvé vystúpenie v roku 2019 a predstaví tak okrem overených hitov aj skladby z nového albumu. Sám sa nechal pri tejto príležitosti počuť, že Nicki je jeho najobľúbenejšou americkou raperkou a bude to pre neho vysnívaný úvod do pracovného roka. Na záver ešte dávame do pozornosti predpredaj vstupeniek na oficiálnej stránke xl.sk a facebookovú udalosť, kde nájdeš všetky aktuality. 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit),

Domov
Zdieľať
Diskusia