Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
30. októbra 2018, 9:20
Čas čítania 0:00
Oskar Almássy

Mládeži prístupný Deadpool 2 bude v kinách obsahovať úplne nové scény. Brutalitu a nadávky vystrieda viac humoru

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Scenáristi Rhett Reese a Paul Wernick sa v nedávnom rozhovore rozpovedali o prebiehajúcich dotáčkach pre druhého Deadpoola. Ten tentokrát dorazí vo verzii PG-13.

O tom, že sa komiksovka Deadpool 2 vráti do amerických kín v mládeži prístupnej verzii (teda PG-13), sme ťa už nedávno informovali. Ako však odhalili scenáristi Rhett Reese a Paul Wernick, pre túto verziu filmu vzniknú aj celkom nové scény, ktorých natáčanie ešte stále prebieha.

Vyššie spomínaní páni síce prezradili, že sa scény natáčali už pred dvoma mesiacmi, ako sa ale budete môcť presvedčiť v riadkoch nižšie, s prácou ešte úplne hotoví nie sú. Reese a Wernick sa v rozhovore vyjadrili, že si po premiére dvojky sadli spoločne aj s Ryanom Reynoldsom a v súvislosti s Deadpoolom prišli na niekoľko nápadov.

Zašli teda do štúdia, kde dostali povolenie na ďalšie natáčanie. Podľa ich slov sa kamery znova zapli približne pred dvoma mesiacmi, pričom sa na pľace nachádzal celý tím. Okrem scenáristov a Ryana tak nechýbal ani režisér David Leitch či ďalší členovia štábu a hereckého obsadenia.

Ako už ale bolo naznačené, toto natáčanie stále trvá. S informáciou prišiel na svojom twitteri Steven Weintraub z magazínu Collider.

Reese a Wernick divákov na záver uistili, že dodatočné scény príbeh nijako zásadne nezmenia. Skôr do existujúceho diania dodávajú ešte viac humoru. PG-13 Deadpool 2 dorazí do amerických kín už 21. decembra (prosinec) 2018. Ak by si mal možnosť, zašiel by si na túto verziu, alebo ťa Deadpool bez nadávok, krvi a brutality príliš neláka?

Domov
Zdieľať
Diskusia