Pondelok 21. 5. 2018 meniny má Zina

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Pixabay

Mladík minul svoju študentskú pôžičku na billboardy, aby ho Kanye West zamestnal. Harry odvážny plán neľutuje a založil aj zoznamku

Harry Dry si zobral slová z nedávneho tweetu Kanyeho Westa k srdcu.

15. máj 2018, 13:26
15. máj 2018, 13:26

Harry Dry si zobral slová z nedávneho tweetu Kanyeho Westa k srdcu.

Raper Kanye West zažíva v posledných týždňoch ťažké chvíle. Opustili ho tisíce fanúšikov po kontroverzných vyjadreniach o otroctve a ľudia sa mu vysmiali aj za zopár kúskov, ktoré by mala obsahovať najnovšia kolekcia Yeezy oblečenia. Napriek tomu existuje minimálne jeden človek ochotný zaplatiť tisíce dolárov za to, aby si ho Kanye čo i len všimol.

 

Všetko to začalo nedávno, keď Kanye reagoval na situáciu vo svete hudby aj módy na Twitteri. V jednom odkaze sa fanúšikov spýtal, čo by urobili, keby nemali strach z prípadných následkov zlyhania. Harry Dry si zobral tieto slová k srdcu, zobral svoje ušetrené peniaze aj študentskú pôžičku a vymyslel kampaň svojho života. Už na troch miestach na svete si zaplatil billboardy.

 

 

Na nich nie je žiadna grafika, len zopár jednoduchých slov. „Hire Me Kanye West I’ve Got Ideas“ a telefónne číslo. Harry pomocou billboardu žiada rapera, aby mu dal šancu a zamestnal ho. Sám nevie, na čom by chcel pracovať, ale samého seba vníma ako mladého Kanyeho čakajúceho na rekordnú nahrávaciu zmluvu. Založil aj stránku Phone Me Kanye West, kde nájdeš kontaktné informácie, aby raper vedel, kam treba zavolať.

 

Aby toho nebolo málo, Harry svoju lásku ku Kanyemu vyjadril aj novou službou s názvom Yeezy Dating. Ako už z názvu vyplýva, služba chce spájať osamelé duše, ktoré zároveň obľubujú aj amerického rapera a za pár hodín od spustenia zoznamku sa do nej zaregistrovali už tisíce ľudí, čo Harry ani nečakal. Aj keď mu Kanye stále nezavolal, nevzdáva sa a verí, že mu odvážna taktika vyjde.

 

 

Zdroj: highsnobiety.comFoto: David Shankbone/Wikimedia Commons Tagy: kanye west, billboard, pozička
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia1 komentár
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Tomáš Úplně Fuk16. máj 2018, 13:41

Kdo má dobrý nápad tak nemusí být zaměstnanec, ale může se stát podnikatelem, který na tom dobrém nápadu vydělá.

0 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie