Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. marca 2018, 19:56
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Vysielanie druhej série kriminálky Za sklom sa opäť presúva na neurčito!

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Minuloročné náhle stiahnutie seriálu z obrazoviek sa bohužiaľ opakuje znova.

Aj vy ste sa tešili na aprílové spustenie dlho očakávaného pokračovania Za sklom? V tom prípade bola vaša radosť nanešťastie predčasná. V nasledujúcom mesiaci mala TV JOJ vyrukovať s ich novým, romanticko-komediálnym seriálom Hotel a druhou sériou úspešnej kriminálky Za sklom.

Prvý z projektov mala televízia vysielať v stredajšom programovom rozpise a piatok pripadol práve na spomínané Za Sklom. Najnovšie plány JOJ-ky ale seriál s Koleníkom, Maštalírom a po novom aj so Zuzanou Kanócz, opätovne posúvajú mimo obrazoviek. Ich piatkový vysielací čas si podľa najnovších plánov zabral dvojdiel seriálu Hotel.

Scenár z minulého roka sa teda bohužiaľ opakuje. Dôvodom na minuloročné stiahnutie seriálu televízia odôvodnila nevyhovujúcim vysielacím časom. V čom vedenie vidí problém tentokrát? K tomu sa zatiaľ nikto z kompetentných nevyjadril, ale dúfame, že tak učinia už čoskoro.

Domov
Zdieľať
Diskusia