Piatok 27. 4. 2018 meniny má Jaroslav

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Filip Poreba

Drahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion Weeku

V ostatných dňoch hostila stovežatá Praha ďalšie úspešné pokračovanie Fashion Weeku. Boli sme pri tom.

22. marec 2018, 13:31
22. marec 2018, 13:31

V ostatných dňoch hostila stovežatá Praha ďalšie úspešné pokračovanie Fashion Weeku. Boli sme pri tom.

Počas posledných pár dní sa v Prahe konalo ďalšie pokračovanie Fashion Weeku, ktorý sa tentokrát s hlavným programom presunul do veľkolepých priestorov Clam-Gallasovho paláca priamo v srdci hlavného mesta. MBPFW už v minulosti sídlil napríklad v skateparku, v útrobách Strahovského štadióna či v zásobovacích garážoch obchodného domu, takže sa organizátorom podarilo opäť prekvapiť. 

 

Pražský Fashion Week trval od 16. do 23. marca a privítal to najlepšie z českej módnej scény. Nás však už tradične okrem samotných priehliadok známych návrhárov zaujímalo aj to, čo si na seba obliekli návštevníci, pre ktorých je táto udalosť možnosťou ukázať vzácne kúsky zo svojho šatníka. Prínašame ti teda zopár záberov z objektívu Filipa Porebu, ktoré mapujú streetstyle zasneženej soboty na pražskom Fashion Weeku.

 

Drahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion WeekuDrahé, no aj originálne. Také boli outfity ľudí v uliciach počas pražského Fashion Weeku

 

Foto: Filip Poreba Tagy: streetstyle
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia9 komentárov
Diskusia je len pre prihlásených
9 komentárov
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Lascombedu22. marec 2018, 22:10

Čo ich to z akého ústavu pustili ?

3 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
bini23. marec 2018, 9:13

Neboj, tebe taky časem pustí... ale zatím se musíš učit abys zapadnul do normálního života...

-5 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
prof kohout23. marec 2018, 13:55

tebe sa to zjavne nepodarilo

2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Hahane22. marec 2018, 19:43

niektori su obleceni jak moj tatko ked majstruje okolo domu

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Robert Konvičný26. marec 2018, 18:04

víkend pražského nevkusu? V tom případě se jim to povedlo ;)

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Paul Vojník25. marec 2018, 23:48

8. foto..Monterkova bluza nemenovanej stavebnej firmy :D

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Mathef22. marec 2018, 23:50

Haha! Co to je za klauni? :D

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Lucky Lucciano22. marec 2018, 20:38

Tlačenka s cibulí??

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
budovi22. marec 2018, 17:09

drahe su preco?

0 Odpovedať · Nahlásiť
ZOBRAZIŤ ĎALŠIE KOMENTÁRE
Najčítanejšie