Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
5. februára 2018, 19:59
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Natalie Portman bude v sci-fi Annihilation ohrozovaná beštiálnymi príšerami a ťažko popísateľnými, paranormálnymi javmi

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Natalie Portman a jej vedecká výprava si v záhadnej Area X zabojuje o svoj holý život.

Režisér Ex Machiny už koncom februára prinesie na plátna kín netradične pôsobiace akčné science fiction, v ktorom nás okrem talentovanej Portman čaká mysteriózna oblasť plná nebezpečných tvorov a abnormálnych výjavov. Tajomná Area X je miesto, kde realita stráca svoje reálne podklady a chovanie ľudí je mnohokrát zmenené na nepoznanie. To sa stalo aj Leninmu (Natalie Portman) manželovi. 

Nebojácna vedkyňa sa preto so svojím tímom rozhodne vypátrať príčinu tejto záhady, a tak s po zuby ozbrojenými kolegyňami kráča smerom k tajuplnému nebezpečenstvu. 

Okrem Natalie Portman v snímke uvidíte hercov, ako Oscar Isaac (Star Wars VII, VIII) Gina Rodriguez (Jane the Virgin), Tessa Thompson (Westworld), Jennifer Jason Leigh (The Hateful Eight) a Sonoya Mizuno (Ex Machina). O scenár a réžiu Annihilation sa postaral Alex Garland (Ex Machina, Sunshine) a premiéra snímky sa datuje k 23. februáru (únor) 2018


Domov
Zdieľať
Diskusia