Streda 23. 5. 2018 meniny má Želmíra

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Fotku z iPhone 7 Plus chcú vraj úplne všetci. Apple v novej video reklame vyzdvihuje jeho režim Portrét

Kalifornský gigant nezaháľa.

8. január 2017, 12:09

Kalifornský gigant nezaháľa.

Keďže už onedlho otvorí svoje brány ďalšie veľké podujatie so spotrebiteľskom elektronikou, kde bude navyše pozornosť tentokrát zameraná najmä na mobilné zariadenia, spoločnosti Apple nezostáva na potlačenie predaja jej minuloročných smartfónov príliš veľa času. MWC 2017 prinesie na prelome februára a marca hneď niekoľko nových vlajkových lodí od popredných výrobcov z celého sveta, ktoré budú opäť o krok pokročilejšie od súčasného iPhone 7. Preto je čerstvá reklama zameraná práve na jednu zo strategických častí hardvérovo-softvérovej výbavy toho najlepšieho modelu, aký sa momentálne nachádza v portfóliu amerického jabĺčka. Áno, bavíme sa tu o 5,5-palcovom iPhone 7 Plus s duálnym fotoaparátom a exkluzívnym režimom Portrét, ktorý používatelia obra dostali k dispozícii len nedávno prostredníctvom aktualizačného balíčka. A ako môžeme vidieť či počuť vďaka spomínanému videu, režim ponúka hneď niekoľko výhod. To zahŕňa i takzvaný bokeh efekt, čiže rozmazané pozadie za objektom, na ktorý zaostríme, z čoho potom vzíde nadštandardne kvalitný záber. Veď sa presvedčte sami.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia3 komentáre
Diskusia je len pre prihlásených
3 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Krapen8. január 2017, 13:41

Niesom jablčkár, ale toto sa im podarilo. Fakt pekná reklama s obyčajnými ľuďmi.

3 Odpovedať · Nahlásiť
Andrej Belej9. január 2017, 12:53

Takú fotografiu vám dnes dokážu spraviť takmer všetky dostupné vlajkové lode na trhu od S7 až po P9 nepo.....l som sa s toho len kvôli tomu, že to konečne dokázal Iphone hoci chápem ,že pre ovečky je to senzácia.

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Martin Slavsky8. január 2017, 19:23

ANOOOO! Chcú ho všetci a preto Apple vraj znižuje objem jeho výroby. Kto by chcel predsa krám ktorý nemá ani len ZÁKLADNÝ konektor na sluchátka, nepoužíva štandardný konektor a v špecialnej lesklej verzií sa doškriabe obyčajným dreveným páratkom.

0 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie