Sobota 20. 1. 2018 meniny má Dalibor

hľadaj na refresheri

Príď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadba

Skupina profesionálov sa rozhodla vytvoriť jedinečnú udalosť, aká zatiaľ na Slovensku nemá obdoby.

11. január 2016, 11:15
11. január 2016, 11:15
Perfect Wedding je projekt, ktorý vznikol vďaka spolupráci svadobného blogu Perfect Day, prinášajúceho dávky inšpirácie na jedinečný svadobný deň už takmer dva roky a úžasného svadobného salónu Wedding Avenue. Ten zas ponúka fantastické svadobné šaty. Celý projekt vznikol po tom, ako sa tvorcovia zhodli, že svadobné výstavy, ktoré sa na Slovensku konajú, nie sú dostatočne inšpiratívne a jednoducho nelákajú, či už ako vystavovateľov alebo aj návštevníkov. A tak sa skupinka ambicióznych jedincov rozhodla vziať veci do vlastných rúk a pokúsiť sa zorganizovať svadobnú výstavu na základe vlastných skúsenosti, ktorá by mala byť odrazom súčasnosti.
 
Príď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadba
 
Ako sme už načrtli, ide o jedinečnú udalosť - výstavu, ktorej oficiálny názov je Perfect Wedding - svadobná výstava trochu inak. Konať sa bude už o pár dní, teda konkrétne v sobotu, 16.1.2016 v Grand Hotel River Park v našom hlavnom meste. Pre návštevníkov je pripravený bohatý program, ktorý začína už o 10.00 a končí o 18.00. Budete mať možnosť vidieť svadobné elementy od 33 dodávateľov, ktorí sa neboja byť originálni, odvážni a s radosťou splnia všetky vaše predstavy o vysnívanej svadbe. Organizátorom tejto akcie je spomínaný svadobný blog Perfect Day a svadobný salón Wedding Avenue, ktorí vás zároveň srdečne pozývajú. Vstupenky na výstavu si môžeš zakúpiť online napríklad aj hneď, prípadne na mieste. 
 
Príď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadbaPríď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadbaPríď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadbaPríď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadbaPríď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadbaPríď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadbaPríď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadbaPríď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadbaPríď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadbaPríď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadbaPríď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadbaPríď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadbaPríď sa pozrieť na výstavu Perfect Wedding, ktorá ti ukáže, ako môže vyzerať vysnívaná svadba

Pre viac aktuálnych informácií sleduj oficiálnu stránku www.perfectweddingvystava.sk alebo facebook či instagram.
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 1 komentár
Diskusia
alebo poslať ako anonym
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Nikuška11. január 2016, 16:52

Super !

3 Odpovedať · Nahlásiť
Odoberaj REFRESHER videá