Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
2. mája 2014, 15:37
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Ste pekní? Vieme, ako to zistiť!

ZAUJÍMAVOSTI KRÁSA
Uložiť Uložené

Hitom čínskej sociálnej siete, podobnej nášmu Facebooku, sa stal test, ktorým sa dá podľa autorov jednoducho zistiť, či je človek pekný. Ako? Dozviete sa v článku.

Krása človeka je zvyčajne len vecou vkusu a nie je založená na žiadnych vedeckých podkladoch, teda nie vždy je možné ju odlíšiť od opaku. Hitom čínskej sociálnej siete, podobnej nášmu Facebooku, sa stal test, ktorým sa dá podľa autorov jednoducho zistiť, či je človek pekný. Ako? Stačí, ak si podobne, ako na obrázkoch nižšie priložíte ukazovák k nosu a brade. Ak sa prst dotkne aj pier, gratulujeme, ste pekní. V prípade zlyhania určite nezúfajte a pokojne sa vyhovárajte na nedôveryhodnosť testu. Ten je však založený na historických princípoch krásy z doby Leonarda da Vinciho a potvrdený radou plastických chirurgov.

Ste pekní? Vieme, ako to zistiť!

Ste pekní? Vieme, ako to zistiť!

Ste pekní? Vieme, ako to zistiť!

Ste pekní? Vieme, ako to zistiť!

Test sme si samozrejme vyskúšali aj v redakcii. Podľa očakávaní sme všetci úspešne prešli. Na záver by som len chcel pripomenúť, že sa jedná skôr o novú formu internetovej zábavy, ako o reálny test, preto by som bol veľmi rád, keby ste tomu prispôsobili svoje komentáre.

Domov
Zdieľať
Diskusia