Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
19. apríla 2023, 15:35
Čas čítania 0:31
Jakub Paulík

Charlie Sheen pracuje s tvorcom Dva a pol chlapa na novom komediálnom seriáli

FILMY A SERIÁLY CHARLIE SHEEN HOW TO BE A BOOKIE
Uložiť Uložené

Spory so showrunnerom Dva a pol chlapa boli príčinou, pre ktorú herca po ôsmich sériách vyrazili.

Charlie Sheen a showrunner Chuck Lore, ktorý stál za šou Dva a pol chlapa, spolupracujú na komediálnom seriáli How to Be a Bookie. Podľa portálu Deadline bude Sheen hrať jednu z vedľajších postáv a hlavnú rolu bývalého bookmakera stvárni Sebastian Maniscalco.

Chuck Lorre a Charlie Sheen spolu robili na ôsmich sériách populárneho Dva a pol chlapa, po ktorých tvorcovia hlavného hrdinu Charlieho Harpera hraného Sheenom odpísali. Dôvodom boli dlhé súdne spory medzi hercom a showrunnerom.

Charlieho Sheena v seriáli nahradil Ashton Kutcher, no seriál už podľa divákov a kritikov nikdy nedosiahol pôvodnú kvalitu. Pripravovaný seriál How to Be a Bookie budú vysielať na streamovacej platforme Max. Okrem Sheena a Maniscalca si v ňom zahrajú herci ako Omar J. Dorsey, Jorge Garcia, Andrea Anders, Vanessa Ferlito či Maxim Swinton. Premiéra nie je zatiaľ určená.

Dva a pol chlapa
Zdroj: CBS
Domov
Zdieľať
Diskusia