Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
5. augusta 2022, 13:01
Čas čítania 1:06
Jakub Paulík

Bežec pre problémy v intímnej oblasti skončil posledný. Cítil sa hrozne, no rodina a priatelia mu pomohli, aby sa cez to dostal

ZAUJÍMAVOSTI BEŽEC KYBERŠIKANOVANIE ŠIKANA SPRÁVY ZO SVETA
Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Poštu talianskeho atléta na sociálnej sieti zaspamovali fanúšikovia.

Taliansky atlét Alberto Nonino skončil pri 400-metrovom behu na Majstrovstvách sveta v atletike do 20 rokov ako posledný, pretože mu zo šortiek vypadával pohlavný úd, uvádza Daily Star

Problémy Taliana pri behu komentoval na Twitteri športový novinár David Sanchez de Castro. „Penis mu vypadol zboku šortiek a musel si ho držať, pretože nemohol správne behať, čo je normálne, keď sa váš pohlavný úd kýva zo strany na stranu,“ napísal k športovcovej nehode.

18-ročný športovec z Talianska na Instagrame potvrdil menované problémy, pre ktoré skončil pri pretekoch na poslednom mieste. Pre niektorých ľudí na sociálnych sieťach sa tak stal terčom výsmechu. Fanúšikom odkázal, že mu nemusia neustále posielať články týkajúce sa jeho faux pas, pretože si je toho dobre vedomý.

Odporúčané
Oktagon 57 plný hviezd a veľkolepých bitiek: šokujúce zvraty aj pekelné bitky Oktagon 57 plný hviezd a veľkolepých bitiek: šokujúce zvraty aj pekelné bitky 5. mája 2024, 12:00

„Teraz sa na tom snažím smiať, ale ihneď po tom som sa cítil strašne. Som vďačný svojim priateľom a rodine, že mi pomohli prekonať to, čo sa stalo o pár hodín neskôr,“ uviedol Alberto Nonino. Zdá sa teda, že výsmešnú odozvu časti ľudí na incident dokázal s pomocou blízkych prekonať. Poukázal však na to, že u osôb s citlivejšou povahou by mohla nadmerná pozornosť venovaná incidentu narobiť množstvo škody.

Ak si sa stal obeťou kyberšikany, môžeš kontaktovať anonymnú a bezplatnú Krízovú linku pomoci na čísle 0800 500 333 alebo Linku dôvery Nezábudka na čísle 0800 800 566. Ak máš menej ako 18 rokov, volaj na Linku detskej istoty na číslo 116 111.
Domov
Zdieľať
Diskusia