Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. marca 2021, 15:11
Čas čítania 0:47
Lukáš Čelka

Policajná naháňačka v Bratislave ako z GTA: Muža zastavila až prestrelená pneumatika. Skončil na zvodidlách diaľnice

Policajná naháňačka v Bratislave ako z GTA: Muža zastavila až prestrelená pneumatika. Skončil na zvodidlách diaľnice
Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj
NEWS
Uložiť Uložené

Pri naháňačke sa našťastie nikto nezranil.

Bratislavskí policajti mali rušný deň. Šofér BMW sa na ceste správal tak, ako keby bol v počítačovej hre. Po márnom pokuse o zastavenie jeho vozidla začal hliadke unikať a nezastavili ho ani majáky a varovné signály. Nakoniec mu museli prestreliť pneumatiku, aby mu zabránili v jazde. O prípade informovala polícia na svojom Facebooku.

Hliadka chcela muža zastaviť, pretože spozorovala, že nemal zapnutý bezpečnostný pás a nepoužil smerovku pri zmene smeru jazdy. To ešte netušili, že im nepomôže siréna a že sa strhne naháňačka.

Odporúčané
Novú maturitu mal tvoriť priemer známok za štyri roky a praktické študentské projekty, tvrdí už bývalý minister školstva Novú maturitu mal tvoriť priemer známok za štyri roky a praktické študentské projekty, tvrdí už bývalý minister školstva 25. marca 2021, 14:26


„Vodič na policajnú výzvu nereagoval a začal pred policajtmi unikať smerom na diaľnicu D4.
Z dôvodu, že napriek opakovaným výzvam policajtov na zastavenie vozidla vodič s vozidlom pokračoval v rýchlej jazde, použili v zmysle zákona donucovacie prostriedky, a to varovné výstrely do vzduchu,“ napísala polícia s tým, že ani tieto varovné výstrely vodiča nezastavili, a tak si zobrali na mušku jeho pneumatiku.

Domov
Zdieľať
Diskusia