Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. augusta 2018, 23:01
Čas čítania 0:00
Dušan Šutarík

Joaquina Phoenixa absolútne nezaujíma, čo fanúšikovia povedia na jeho stvárnenie Jokera

FILMY A SERIÁLY JOAQUIN PHOENIX
Uložiť Uložené

Do svojej úlohy je odhodlaný dať všetko, ale nenechá sa zväzovať očakávaniami fanúšikov.

Joaquin Phoenix sa už pilne pripravuje na rolu psychopatického Jokera, ktorého stvárni v jeho sólovke. S touto úlohou sa samozrejme vždy spájajú veľké očakávania a fanúšikovia Jokera sledujú asi najviac zo všetkých záporákov.

Prípadné šliapnutie vedľa teda odpúšťajú ťažko, o čom sa mohol presvedčiť Jared Leto, ktorého stvárnenie v Suicide Squad väčšina divákov vypískala.

Joaquina Phoenixa absolútne nezaujíma, čo fanúšikovia povedia na jeho stvárnenie Jokera
Zdroj: Weinstein Company

Táto rola predstavuje veľkú výzvu, keďže mnohí si myslia, že Joker v podaní Heatha Ledgera z Temného rytiera je proste neprekonateľný. Ako sa s týmito fanúšikovskými nárokmi vysporiadava samotný Phoenix? Vyjadril sa, že ho názory iných ľudí netrápia.

„Absolútne ma to nezaujíma,“ povedal. „Príliš nepremýšľam o tom, čo si myslia iní ľudia. Môj prístup je rovnaký, ako pri každom inom filme. Zaujíma ma režisér a koncepcia celkovej postavy.

 

Pokiaľ cítim, že pracujem na niečom výnimočnom, tak ma nezaujíma žáner, ani rozpočet. Tie veci skrátka nie sú podstatné.“

Myslíme si, že ide o dobrý signál, keďže sa zdá, že Joaquin dá do svojej roly všetko a nenechá sa zbytočne zväzovať požiadavkami fanúšikov. Je to zrejme jediná cesta, ako divákom predstaviť Jokera, ktorý bude skutočne originálny a zaujímavý.

Joaquina Phoenixa absolútne nezaujíma, čo fanúšikovia povedia na jeho stvárnenie Jokera
Zdroj: Amazon Studios

Film režíruje Todd Phillips a okrem Phoenixa by sme mali vidieť aj Zazie Beetz či Roberta De Nira. Príbeh sa bude odohrávať v Gothame 80. rokov a pôjde o temný kriminálny thriller.

O soundtrack sa postará talentovaná Hildur Gudnadottir (Sicario: Day of the Soldado). Dátum premiéry je zatiaľ stanovený na 4. októbra (říjen) 2019.

Domov
Zdieľať
Diskusia