Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
17. apríla 2018, 14:33
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Fakulta masmédií na Paneurópskej vysokej škole ponúka odborných pedagógov, ideálnu kombináciu praxe a teórie aj spoluprácu s médiami

REFRESHER
Uložiť Uložené

Prestížna bratislavská vysoká škola vychováva absolventov, ktorí sa po skončení školy dokážu ihneď zamestnať v odbore.

Ak ešte stále patríš do tej skupiny maturantov, ktorá si nie je úplne istá tým, čo chce v živote robiť alebo naopak sa už dávno vidíš v slovenskom či zahraničnom mediálnom priestore, máme pre teba ideálny tip. V rámci nášho projektu Kam na výšku sme sa mali možnosť pozrieť na fungovanie mnohých domácich škôl a teraz tu máme aj ďalšie pokračovanie. 

Tentokrát sme navštívili Paneurópsku vysokú školu v Bratislave, teda konkrétne Fakultu masmédií, ku ktorej máme prirodzene najbližšie. Zaujímalo nás, čo sa vlastne skrýva za názvom fakulty, čo všetko ponúka a samozrejme aj to, ktorým smerom sa uberajú úspešní absolventi. Tromi najväčšími devízami by v tomto prípade mali byť vysoko kvalifikovaní učitelia z odboru, ideálna kombinácia teórie a praxe a tiež spolupráce so všetkými médiami. 

Viac už ale v samotnej reportáži, ktorú si pre vás pripravila moderátorka Deniska. A ty nám určite daj do komentárov vedieť, kam sa chystáš na výšku, prípadne aké školy by sme ešte mali natočiť. 

Domov
Zdieľať
Diskusia