Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
10. novembra 2017, 11:12
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Karlo sa pripomína ako prekliaty básnik z deväťdesiatych rokov. Vychutnaj si poalbumovú novinku aj s videoklipom

HUDBA KARLO
Uložiť Uložené

Od vydania albumu 666 sme sa dočkali prvej novinky, ktorú si Karlo už tradične aj sám odprodukoval.

Album 666 v podaní Gumbguho, resp. Karla, ešte stále patrí medzi to najlepšie, čo tento rok vyšlo. Aj keď je pravdou, už čoskoro nás zasypú približne dve desiatky nových slovenských projektov a výsledný výber bude o niečo komplikovanejší. Na albume sme však našli dokopy 18 skladieb, a tak si určite prišiel každý na svoje a vlastne sme ani nevyžadovali nové single. 

Dnes sa však pripomína novinkou s názvom Prekliatí, v ktorej sa opäť vracia do minulosti a opäť podáva úctyhodný výkon. Podobne ako vo väčšine predchádzajúcich prípadov, aj tentokrát si hudobnú produkciu ušil na mieru a výnimkou nie je ani videoklip.

Karlo zároveň asi veľmi správne predpokladal, že veľa jeho fanúšikov nebude rozumieť celému textu, a tak ho nájdeš prepísaný v popise videa. Určite lepšie riešenie, ako nájsť vlastné lyrics na jednom z tých podozrivých portálov, kde môže každý výsledok upravovať podľa vlastného uváženia. Ale o tom samostatný článok niekedy inokedy, teraz už samotná novinka. 

Domov
Zdieľať
Diskusia