Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
7. októbra 2016, 17:00
Čas čítania 0:00
Miroslav K.

Matthew McConaughey nájde najväčšie ložisko zlata na planéte a posiela tak proti sebe celý svet

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Keď zo dňa na deň nájdete miliardy ukryté pod zemou, nečakajte od spoločnosti nič dobré.

Herec Matthew McConaughey je posledné roky zárukou kvalitného filmového zážitku, čo nás naozaj teší. O to s väčšími očakávaniami vzhliadame k snímke Gold od oscarového režiséra Stephena Gaghana (Syriana, Traffic). Životopisná dráma podľa skutočných udalostí nám vyrozpráva život Kennyho Wellsa  (McConaughey), ktorý za posledné peniaze odcestuje do Indonézie, spojí sa s rovnako smolným geológom  (Edgar Ramirez) a rozhodnú sa v tamojších džungliach nájsť zlato. Spočiatku sa im to vôbec nedarí, no čoskoro si uvedomia, že sedia na najväčšom ložisku zlata na svete. Zarobia miliardy dolárov, no to logicky priťahuje záujem rôznych agentúr. Posvieti si na nich tak aj samotné FBI.

Bryce Dallas Howard si zahrá Kay, dlhoročnú Wellsovu priateľku, ktorá ho vždy podporovala, ale jej pohár už preteká a lojalita k nemu je týmto dobrodružstvom podrobená testu. Príbeh snímky je sčasti založený na podvode Bre-X a ich obrovskom ložisku zlata v Indonézii v 90. rokoch minulého storočia. Okrem McConaugheyho, Howard a Ramireza uvidíme aj Tobyho Kebbella, Coreyho Stolla či Stacey Keach. Premiéra je naplánovaná na koniec decembra, v Česku na január a slovenská premiéra zatiaľ bohužiaľ stále stanovená nebola. Druhý trailer je o niečo akčnejší, k čomu dôkladne dopomohol aj hudobný podmaz. Čo naň hovoríte vy? Má snímka na dosiahnutie niektorej zo zlatých sošiek?

Matthew McConaughey nájde najväčšie ložisko zlata na planéte a posiela tak proti sebe celý svet
Zdroj: HWY 61
Domov
Zdieľať
Diskusia