Utorok 24. 4. 2018 meniny má Juraj

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Organizátor FASHION DEALã Michal Yaksha Novotný: V začiatkoch som si požičal 10-tisíc korún od babky

Organizuje známu módnu akciu, šéfuje hudobnému labelu I LOVE PARTY PRODUCTION a vlastní odevnú značku PAY. Čo o sebe prezradil v Parku?

13. máj 2016, 14:13
13. máj 2016, 14:13

Organizuje známu módnu akciu, šéfuje hudobnému labelu I LOVE PARTY PRODUCTION a vlastní odevnú značku PAY. Čo o sebe prezradil v Parku?

Parkáči si v časti venovanej výhradne móde pozvali do svojho štúdia aj Michala "Yakshu" Novotného, talentovaného rodáka z Vrútok, ktorý nezaprie svoj vietnamský pôvod. Yakshu určite veľa z vás už dobre pozná, no pre tých, ktorí sa s týmto menom ešte nestretli pripomíname, že sa pohybuje rovnako ako v módnom, tak aj hudobnom priemysle. Minulý rok na Slovensku prvýkrát predstavil podujatie FASHION DEALã, v ktorom sa celá urban kultúra stretáva pod jednou strechou. Tento rok event predstaví dokonca aj v Prahe. Michal prijal pozvanie do Parku, kde okrem súčasných projektoch porozprával aj o svojich začiatkoch. Nebudeme prezrádzať viac, všetko sa dozvieš v zaujímavom rozhovore nižšie.

 

 

Nezabudni sledovať reláciu Park plnú zaujímavých tém a hostí. Nový diel si môžeš pozrieť každú sobotu o 10:40 na Jednotke a predĺženú, hodinovú verziu vždy v pondelok o 14:00 na Dvojke. Všetky podstatné informácie a rovnako aj súťaže o vecné ceny môžeš checkovať na oficiálnej Facebookovej stránke.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie