Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
21. apríla 2015, 17:56
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Kúzelný Malý princ sa vám dostane pod kožu v emotívnom a lahodnom traileri

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Malá Princ, knižné rozprávkové dielo z detstva nejedného z nás, dostáva nový trailer k svojej celovečernej filmovej verzii.

„Rozprávku“ Malý princ napísal  Antoine De Saint Exupéryho už pred mnohými desiatkami rokov. Pred 40 rokmi dostala aj vlastné filmové spracovanie, ktoré až tak neohúrilo, no rozhodne nesklamalo. 29. júla sa animák dostane do francúzskych kín, zatiaľ nie je bližšie špecifikované, kedy sa tak stane na Slovensku a v Českej republike. Dielo je plné zaujímavých a náučných myšlienok, ktorých kúzlu už podľahli mnohé generácie. Nový trailer naznačuje, že tí, ktorí ešte knihu neprečítali, to možno zmenia, najmä po videní animáku. Ten jednoducho vyzerá úžasne, hrá na emócie, krásny vizuál, príťažlivé postavy a celkovo pôsobí veľmi osobne. O réžiu sa postaral Mark Osborne (Kung Fu Panda), dabingom prispeli takí herci ako napríklad:  Benicio Del Toro, James Franco, Jeff Bridges, Rachel McAdams či Paul Giamatti.

Kúzelný Malý princ sa vám dostane pod kožu v emotívnom a lahodnom traileri

Synopsa hovorí o mladom dievčatku, ktoré chce jej matka pripraviť na život dospelej ženy možno až príliš skoro. Jej plány ale naruší dobrosrdečný, aj keď možno trochu svojský starší sused. Ten jej ukáže svet plný dobrodružstiev, nádeje a lásky, svet, aký mu pred časom ukázal Malý princ. Dievčatku opäť funguje detská fantázia a uvedomuje si, že niektoré veci sa dajú vidieť len srdcom, nie očami. Po prečítaní týchto riadkov si možno spomeniete na emotívnu fantasy rodinnú drámu Most do Zeme Terabithia, ale verte mi, bude to niečo iné. Teraz sa už sústreďte na trailer a zanechajte nám vaše pocity v komentároch. 

Domov
Zdieľať
Diskusia