Reebok Angel Reese 1 „Mebounds“
Angel Reese patrí medzi najpopulárnejšie basketbalistky v súčasnosti a v spolupráci so značkou Reebok navrhla aj vlastný model tenisiek – Reebok Angel Reese 1, ktorý mieri na pulty obchodov v sladkom ružovom vyhotovení „Mebounds“.
Tenisky sú odvážnou kombináciou inovatívneho výkonu s výrazným dizajnom. Návrhársky tím značky Reebok ich vytvoril tak, aby zodpovedali dynamickej hre hráčky tímu Chicaga na ihrisku a kultúrnemu vplyvu mimo neho. Éterický vzhľad s charakteristickým logom Angel Reese na jazyku dopĺňajú patentovaná technológia ERS (Energy Return System, pozn. redakcie) a zvršok z TPU, ktorý poskytuje ochranu proti nárazom.
Novinka bude dostupná od 18. septembra za cenu 120 eur.
Air Jordan 1 Low OG SP x Travis Scott x Fragment
Najväčší teniskový release v septembri patrí rapperovi Travisovi Scottovi, Hiroshi Fujiwarovi a značke Jordan Brand, ktorí spoločne predstavia nové vyhotovenie ikonického modelu Air Jordan 1 Low OG SP.
Očakávaná novinka, ktorú japonský návrhár prvýkrát teasoval v roku 2021, bude v predaji 20. septembra a je viac ako isté, že atraktívna bielo-modrá schéma zmizne z ponuky obchodov za niekoľko sekúnd. Resell hodnotu tenisiek Air Jordan 1 Low OG SP x Travis Scott x Fragment odhadujeme na viac ako 1 500 eur, zatiaľ čo cena je stanovená na 150 dolárov.