Spravodajsk├Ż port├íl pre modern├║ gener├íciu, ktor├í sa zauj├şma o aktu├ílne dianie.
Zauj├şma ┼ąa aktu├ílne dianie? Spr├ívy z domova aj zo sveta n├íjde┼í na spravodajskom webe. ─î├ştaj report├í┼że, rozhovory aj koment├íre z r├┤znych oblast├ş. Sleduj Refresher News, ak chce┼í by┼ą v obraze.
Kliknut├şm na tla─Źidlo ┼ąa presmerujeme na news.refresher.sk
Tento ─Źl├ínok je vytvoren├Ż v r├ímci medi├ílnej spolupr├íce so spolo─Źnos┼ąou Red Bull.
12. j├║na 2023, 17:00
─îas ─Ź├ştania 1:18

Bav├ş ┼ąa tanec? Pr├ş─Ć sa pozrie┼ą na tane─Źn├║ ┼íou Red Bull Dance Your Style!

Bav├ş ┼ąa tanec? Pr├ş─Ć sa pozrie┼ą na tane─Źn├║ ┼íou Red Bull Dance Your Style!
Zdroj: Red Bull
ZAUJ├ŹMAVOSTI RED BULL S├Ü┼ĄA┼Ż TANEC
Ulo┼żi┼ą Ulo┼żen├ę

Ak si akt├şvny tane─Źn├şk, pr├şpadne pas├şvny div├ík, nepreme┼íkaj akciu Red Bull Dance Your Style. O kr├í─żovnej alebo kr├í─żovi parketu rozhodne┼í pr├íve ty.

R├íd to rozt├í─Źa┼í na parkete v opojen├ş hudby alebo ┼ąa bav├ş sledova┼ą ┼íikovn├Żch tane─Źn├şkov? Nenechaj si ujs┼ą udalos┼ą Red Bull Dance Your Style, ktor├í sa u┼ż 25. j├║na vr├íti do Bratislavy, na n├ímestie pred Euroveou. M├┤┼że┼í sa te┼íi┼ą na to najlep┼íie, ─Źo slovensk├Ż street dance pon├║ka.

Koncept Red Bull Dance Your Style ti bude pripom├şna┼ą tane─Źn├ę sc├ęny z filmov. Na tomto mieste sa z├şde 16 vybran├Żch tane─Źn├şkov, ktor├ş bud├║ bojova┼ą o prvenstvo formou freestylu. To znamen├í, ┼że sa n├íhodne bud├║ p├║┼í┼ąa┼ą popul├írne skladby, na ktor├ę z├║─Źastnen├ş nemaj├║ dopredu vymyslen├ę choreografie. Musia tak ┼ąa┼żi┼ą zo zmyslu pre hudbu a tanec tak, ako to najlep┼íie vedia.

16 tane─Źn├şkov sa z├şde pod hol├Żm nebom, aby vy┼ąa┼żili zo svojho zmyslu pre hudobn├Ż rytmus ─Źo najviac.
16 tane─Źn├şkov sa z├şde pod hol├Żm nebom, aby vy┼ąa┼żili zo svojho zmyslu pre hudobn├Ż rytmus ─Źo najviac. Zdroj: Red Bull

O v├ş┼ąazovi rozhoduje┼í ty

Tane─Źn├şci bud├║ na za─Źiatku n├íhodne vylosovan├ş do dvoj├şc a vytvor├ş sa pav├║k, na ktor├ęho konci ostane len jeden v├ş┼ąaz, o ktorom rozhodn├║ div├íci. Ka┼żd├Ż toti┼ż dostane do r├║k karti─Źku a po skon─Źen├ş tane─Źnej ÔÇ×bitkyÔÇť ju dvihne nad hlavu bu─Ć modrou, alebo ─Źervenou stranou vpred. Pod─ża toho, ak├║ farbu m├í pridelen├║ s├║┼ąa┼żiaci, ktor├ęho v├Żkon ho presved─Źil viac.

ÔÇ×Pre streetdance sc├ęnu je to challenging, ale mysl├şm si, a z vlastnej sk├║senosti si aj pam├Ąt├ím, ┼że to z ├║─Źinkuj├║cich vy┼ąahuje to najvtipnej┼íie a najlep┼íie, ─Źo v nich je,ÔÇŁ okomentoval udalos┼ą Spunkey, tane─Źn├şk a v├ş┼ąaz Red Bull Dance Your Style na Slovensku z roku 2018.

Kto bude kr├í─żom/kr├í─żovnou parketu? Je to doslova v tvojich ruk├ích.
Kto bude kr├í─żom/kr├í─żovnou parketu? Je to doslova v tvojich ruk├ích. Zdroj: Red Bull

Tak zober svojich kamar├ítov, uchmatnite si popcorn a u┼żite si nap├şnav├║ streetdance ┼íou. Kone─Źn├Ż favorit medzi div├íkmi poputuje na svetov├ę fin├íle, ktor├ę sa uskuto─Źn├ş 4. novembra 2023 vo Frankfurte.

ÔÇ×Div├íci by mali pr├şs┼ą hlavne kv├┤li z├í┼żitku, ktor├Ż toto podujatie prin├í┼ía. Dlho tu ni─Ź tak├ę nebolo a mysl├şm si, ┼że ak m├í niekto vz┼ąah k tancu a hudbe, nemal by tu ch├Żba┼ą. Bude to z├íbava, umenie, ┼íou a z├í┼żitok. Jedn├Żm slovom #trebaza┼żi┼ą,ÔÇť uzavrel┬á tane─Źn├şk a moder├ítor podujatia Otec Mirec.┬á

V├ş┼ąaz bude bojova┼ą o prv├ę miesto vo svetovej tane─Źnej s├║┼ąa┼żi vo Frankfurte.
V├ş┼ąaz bude bojova┼ą o prv├ę miesto vo svetovej tane─Źnej s├║┼ąa┼żi vo Frankfurte. Zdroj: Red Bull

Atmosf├ęru akcie ti spoza DJ pultu spr├şjemn├ş Hugo Hypetrain, ktor├Ż tane─Źn├şkov na Red Bull Dance Your Style poriadne rozohreje.

Chcete vedie┼ą viac? Pre ─Źo naj─Źerstvej┼íie inform├ície nielen o┬áRed Bull Dance Your Style ┬ásleduj @redbullsk na Instagrame a TikToku.

Domov
Zdie─ża┼ą
Diskusia