Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
5. novembra 2021, 18:00
Čas čítania 0:30
Viktor Kniš

Tetoval som aj penis, toto jedno miesto som však odmietol (ODPOVEDÁ TATÉR)

REFRESHER REFRESHER VIDEO
Uložiť Uložené

V našej sérii videí sa rôznych povolaní pýtame na to, čo si vždy chcel vedieť. V tejto časti sme položili otázky Marekovi Bernátovi, tatérovi z Rooster Tattoo.

„Je to väčšia výzva, ako kérovať novú kérku s úplne novým nápadom,“ odpovedá tatér na otázku, ako vníma, keď prídu záujemcovia s požiadavkou opraviť nepodarené tetovanie. V rámci našej novej série kladieme ľuďom z rôznych povolaní otázky, ktoré si určite chcel položiť aj ty. Tentoraz sme si pozvali skúseného tatéra Mareka Bernáta z Rooster Tattoo.

Vo videu sa dozvieš, na aké najchúlostivejšie miesta už Marek tetoval a prečo odmietol žiadosť zákazníčky, ktorá chcela obrázok na vagínu. Potetovať sa dá každá časť ľudského tela, dokonca aj jazyk, avšak na niektorých miestach sa atrament dlho neudrží.

Marek prezradil, ktoré tetovania sa dajú najjednoduchšie odstrániť, kde to najviac bolí a aké tetovania automaticky odmieta. Dokonca za ním chodia aj ľudia, ktorí si chcú dať vytetovať obrázky s nacionalistickou tematikou alebo dokonca hákové kríže.  

Domov
Zdieľať
Diskusia