Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
26. júla 2021, 15:37
Čas čítania 0:29
Dominik Vetrák

Michael B. Jordan si zahrá černošského Supermana. Seriál na HBO sa zameria na Val-Zoda

Michael B. Jordan si zahrá černošského Supermana. Seriál na HBO sa zameria na Val-Zoda
Zdroj: Warner Bros.
FILMY A SERIÁLY SUPERMAN
Uložiť Uložené

Čakajú nás hneď dva príbehy s černošským Supermanom.

Pred takmer 3 mesiacmi sme ťa informovali, že J. J. Abrams a jeho produkčná spoločnosť Bad Robot chystajú film o černošskom Supermanovi. Už dlhé roky sa špekuluje, že si túto postavu zahrá Michael B. Jordan (Creed), no ten tieto správy poprel. Avšak ukazuje sa, že si Supermana zrejme predsa len zahrá. 

Odporúčané
Najbližšie 2 roky uvidíme takmer 20 marvelovských filmov a seriálov. O čom budú a akých hrdinov a záporákov predstavia? Najbližšie 2 roky uvidíme takmer 20 marvelovských filmov a seriálov. O čom budú a akých hrdinov a záporákov predstavia? 25. júla 2021, 16:28

HBO totiž podľa Collideru pracuje na minisérii/seriáli o černošskom Supermanovi. Pôjde o spracovanie príbehu Val-Zoda. Michael B. Jordan nechcel stvárniť černošskú verziu Clarka Kenta/Kal-Ela, a tak si vybral postavu, ktorá ma čiernu farbu pleti aj v komiksoch, a teda Val-Zoda.

Val-Zod je Supermanom a jedným z posledných obyvateľov Kryptonu z Earth-2, inej verzie našej planéty. Spoločnosti práve hľadajú scenáristu, ktorý napíše príbeh, takže seriál sa začne vysielať zrejme až v roku 2023.

Superman
Zdroj: DC Comics/Warner Bros.
Domov
Zdieľať
Diskusia