Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. septembra 2020, 9:16
Čas čítania 0:34
Viktor Kniš

Čo najtrápnejšie si Slováci zažili pri balení a ako dievča určite nezaujmeš? Zážitkov majú mladí ľudia viac než dosť

REFRESHER REFRESHER+
Uložiť Uložené

Ženy nenávidia veľké ego a veci z New Yorkeru.

Posledné teplé dni tohto roka sme využili na to, aby sme vybehli do ulíc Bratislavy a mladých ľudí sa opýtali na jednu z obľúbených tém – vzťahy. Zaujímalo nás, ako sa muži snažia zaujať baby v snahe zbaliť ich, zároveň sme sa žien pýtali, čo im na snaživých baličoch najviac vadí.

Vo všeobecnosti však platí, že keď budeš skromný, úprimný a máš aspoň trochu vkus, určite nemôžeš spraviť krok vedľa. Ženám vadí, keď majú muži veľké ego a myslia si o sebe viac, než by bolo zdravé. 

Niektorí mladí nám aj v praxi ukázali, ako je podľa nich najlepšie zbaliť babu, dočkali sme sa však aj jedného praktického príkladu, ktorý hovorí za všetko. Jedna z respondentiek nám prezradila, že ju raz chalan pozval von, lebo sa chcel o nej dozvedieť trochu viac, nakoniec však celý večer rozprával len o sebe. Viac už ale v samotnom videu. 

Odporúčané
Do koho je Barbora Bakošová platonicky zamilovaná a aký song jej bude hrať pri prvom tanci na svadbe? Do koho je Barbora Bakošová platonicky zamilovaná a aký song jej bude hrať pri prvom tanci na svadbe? 13. septembra 2020, 15:42
Domov
Zdieľať
Diskusia