Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
3. septembra 2020, 18:27
Čas čítania 0:37
Jakub Paulík

Medzi mnou a Tupacom nie je žiaden rozdiel, tvrdí Tekashi 6ix9ine

HUDBA 6IX9INE
Uložiť Uložené

Tekashi sa prirovnal k legende rapovej scény.

Kontroverzný raper Tekashi 6ix9ine poskytol pre The New York Times rozhovor, v ktorom sa mimo iného vyjadroval k tomu, v čom je podobný k slávnemu Tupacovi. Novinár Joe Coscarelli povedal, že Tupac „vložil umenie do sveta, v ktorom sa potýkal so svojimi démonmi“ a pomocou rapu pomáhal ľuďom, cituje jeho slová LadBible.

Tekashi je názoru, že niečo podobné prináša svetu aj on. Neskôr v interview prirovnával Tupacov song Troublesome '96 ku svojej skladbe Billy. „Medzi mnou a Tupacom Shakurom nie je žiaden rozdiel,“ vyhlásil sebavedome Tekashi. Podľa skúseností z jeho predošlého vystupovania však môžeme predpokladať, že svoje slová nemyslí raper vážne, a chce nimi iba upútať pozornosť

Po prepustení z väzenia sa Tekashi viac než hudbe venuje vytváraniu kontroverzných situácií, ktoré ho síce ukazujú v zlom svetle, no aj negatívna reklama je reklama. Spomeňme si napríklad, že na sociálnej sieti vyzval svojich konkurentov z gangu, aby ho prišli zabiť, alebo sa natočil pri tom, ako sa váľa v špinavej plienke.

Odporúčané
Zlomil si ruku, pribral a vytrolloval všetkých nepriateľov v rape. Ako sa kráľ marketingu Tekashi pripravuje na vydanie albumu? Zlomil si ruku, pribral a vytrolloval všetkých nepriateľov v rape. Ako sa kráľ marketingu Tekashi pripravuje na vydanie albumu? 2. septembra 2020, 8:38
Domov
Zdieľať
Diskusia