Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. januára 2020, 19:12
Čas čítania 1:10
Viktor Kniš

Selena Gomez naznačuje, že ju Justin Bieber emočne týral. S úzkosťami a depresiami bojuje doteraz

OSOBNOSTI SELENA GOMEZ
Uložiť Uložené

Selena sa v posledných mesiacoch nebála hovoriť o svojom duševnom zdraví, teraz však prezradila aj čosi viac o príčinách.

Najnovší album Seleny Gomez s názvom Rare sa okamžite po vydaní dostal na prvú priečku rebríčka Billboardu, čo vypovedá o obrovskom záujme o hudbu mladej popovej speváčky po približne 5-ročnej odmlke.

Dôvod prestávky už obľúbená interpretka viackrát vysvetlila, z aktuálneho rozhovoru pre NPR sa dozvedáme ešte čosi viac. Selena naznačuje, že príčinou jej stále pretrvávajúcich duševných problémov je vzťah a následný rozchod s Justinom Bieberom. Nejasným spôsobom zároveň hovorí o tom, že ju mohol spevák emočne týrať. 

V rozhovore povedala, že sa cítila byť obeťou istého typu týrania, až redaktorka však uviedla prídavné meno „emočné,“ s čím však Selena súhlasila. Dodáva, že aj vďaka tomu je z nej dnes silnejší človek.  

Odporúčané
Selena Gomez odhaľuje strašidelné momenty svojho života. Bojovala s úzkosťou, depresiou a psychickými problémami Selena Gomez odhaľuje strašidelné momenty svojho života. Bojovala s úzkosťou, depresiou a psychickými problémami 29. septembra 2019, 21:40

Zároveň nepriamo speváčka potvrdila, že titulná skladba Lose You To Love Me je skutočne terapiou po rozchode s Justinom Bieberom. Povedala tiež, že si nepraje, aby ľudia zmysel piesne vnímali s negatívnou konotáciou, práve naopak.

Gomez sa ešte na chvíľu vrátila k už zverejneným informáciám o tom, že podstúpila profesionálnu liečbu a najviac jej pomohli práve terapeuti. Špecifikovala, že ešte stále tento proces prebieha, berie lieky a občas sa jej stane, že sa zobudí a cíti sa na dne. Vysvetlila tiež, že dôvod, prečo všetky na prvý pohľad súkromné informácie zo svojho života zverejňuje, je, aby si to fanúšikovia nemali dôvod vysvetľovať všetko po svojom. 

Odporúčané
Selena Gomez sa definitívne lúči s Justinom Bieberom. Ďakuje mu, že ju spravil silnejšou, videoklip natočila na iPhone 11 Pro Selena Gomez sa definitívne lúči s Justinom Bieberom. Ďakuje mu, že ju spravil silnejšou, videoklip natočila na iPhone 11 Pro 23. októbra 2019, 17:15

Selena Gomez je 27-ročná speváčka, ktorá sa pôvodne preslávila ako detská televízna hviezda na kanáli Disney v seriáli Kúzelníci z Waverly. Zahrala si aj v niekoľkých filmoch a v roku 2013 vydala po predošlých úspešných hudobných pokusoch aj debutový sólový projekt zo štúdia s názvom Stars Dance.

O dva roky na to prišla s ďalším úspešným albumom Revival, pričom oba si vyslúžili aj miesta v rebríčkoch Billboard. Značne medializovaný bol jej vzťah a následný rozchod s Justinom Bieberom, po ktorom ešte chodila aj s The Weekndom. 

Domov
Zdieľať
Diskusia