Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
3. decembra 2019, 21:47
Čas čítania 0:00
Tímea Krauszová

„Chazarská satanistická mafia na ľudstve pácha genocídu,“ tvrdí muž, ktorý strieka ocot na fasádu bytovky. Bojí sa chemtrails

NEWS SLOVENSKO
Uložiť Uložené

Rozumieš tomu?

Susedské vzťahy sú komplikované naťahovačky, ktoré sa namiesto zoči-voči často riešia odkazmi na stenách či vo výťahu. Vznikajú potom bizarné „debaty“, ktoré niekedy vedú ku konšpiráciám, z ktorých sa ti zatočí hlava.

V deň, kedy zverejnili výsledky PISA testov, z ktorých vyplynulo, ako zle na tom sme s čitateľskou gramotnosťou, portál Zomri priniesol update o susedovi, ktorý svoju bytovku oblieva octom.

Jeho list je vážny, hovorí o genocíde, chemtrails a mafii. „Pomáham Ruskej FSB, BRICS a Ruskej ambasáde zastaviť tieto zločiny,“ hovorí v závere listu. Ako vravíme, asi sa ti zatočí hlava.

Začalo to upozornením na zničenú fasádu

Pravdepodobne muž a podľa všetkého hlava rodiny dlhodobo strieka ocot von oknom, zo svojho bytu na siedmom poschodí. Vlastníci ďalších bytov v paneláku ho upozornili, že tým poškodzuje fasádu. „Vašim nezodpovedným správaním ste poškodili fasádu okolo vašich okien a poškodili ste aj oplechovanie zvodov, ktoré je už celé zhrdzavené,“ sťažujú sa v ozname. Poškodenie sa medzičasom zväčšilo a siaha zhora až po prvé poschodie. Susedia od neho žiadajú, aby za opravu vzniknutých škôd zaplatil on.

Odporúčané
Dokument o vegánstve The Game Changers vyvoláva búrlivé diskusie. Čo tvrdia odborníci? Dokument o vegánstve The Game Changers vyvoláva búrlivé diskusie. Čo tvrdia odborníci? 3. decembra 2019, 14:13

Ich sused to nenechal bez odpovede. V ťažko čitateľnom, ručne písanom liste hovorí o svojich dôvodoch, prečo používa ocot. Robí to vraj pre ochranu svojho okolia.

„Očividne nikto z Vás nepozná skutočné dôvody striekania octu,“ hovorí v úvode listu. Má pravdu, nielen susedia, ale aj my sme nerozumeli, prečo by to niekto dlhodobo robil. Z listu vysvitlo, že sused je presvedčený, že Slováci (alebo minimálne jeho panelák) sú obeťami organizovaného zločinu genocídy, za ktorým stojí satanistická mafia Charazov.

Chazari sú dnes častou témou konšpiračných portálov a internetových diskusií, mnohí ich spájajú so Židmi a s judaizmom. Ochranca sa snaží octom bojovať proti tzv. chemtrails a píše, že „na nás striekajú karcinogénne jedy a plyny.“  Vraj ide o  o hliník, bárium, stroncium, mangán, pliesne, zmutované izotopy, umelo vytvorené choroby a iné. Navyše vraj tým manipulujú aj našim počasím.

Nuž, nie je to prvýkrát, čo píšeme o tom, čomu všetkému Slováci uveria. Mnohí dodnes pijú Savo a sú presvedčení, že vegánstvo vylieči rakovinu. Nečudujeme sa preto až tak tomu, že niekto opäť otvoril tému chemtrails, ale skôr presvedčeniu, že jednoduchý ocot nás zachráni.

Odporúčané
Pijú bielidlo, nevedia poriadne podať prvú pomoc a berú homeopatiká: Toto sú najväčšie medicínske mýty, ktorým veria Slováci Pijú bielidlo, nevedia poriadne podať prvú pomoc a berú homeopatiká: Toto sú najväčšie medicínske mýty, ktorým veria Slováci 2. novembra 2019, 10:33

Len vďaka mne uvidia v Bratislave slnko

Ľudia vraj žijú v nevedmosti a zlé médiá, ktoré kontrolujú ilumináti, im nechcú povedať pravdu. Do rúk to teda vzala hlava rodiny a píše, že len vďaka nemu vidia bratislavčania ešte slnko.  „Ocot nie je škodlivý, ba naopak jediný dokáže zničiť tieto jedy a rozložiť.“ Vraj sa o tom dočítame na internete, kde tieto informácie šíria prebudení ľudia. My, ktorí o tom nevieme (alebo tomu neveríme), žijeme v tme.

Bratislavčan sa nebojí zájsť v slovnej vojne ešte ďalej a hovorí o možnej vražde. „Pokiaľ viem, genocída je masový sločin. Zákon jasne hovorí toto: Na zastavenie genocídy je možné použiť akékoľvek možnosti ba aj zabiť páchateľov.“  Našťastie, priznáva, že on nemá ako údajných páchateľov zabiť. Zatiaľ teda robí, čo môže. „Pomáham Ruskej FSB, BRICS a Ruskej ambasáde zastaviť tieto zločiny.“ Opakujeme, robí to pomocou octu. Ako presne funguje ocot pri eliminovaní širokej škály chemikálií vrátane „zmutovaných izotopov a umelo vytvorených chorôb“ naozaj nevieme.

Na záver však vyzýva do boja: „Pokým to zlo trvá nie je možné prestať takto bojovať. Radšej bojujte aj vy všetci prebuďte sa z nevedomosti.“ Konečne niečo, v čom sa zhodneme. Proti nevedomosti treba bojovať. Začať by sa dalo napríklad základoškolskou a stredoškolskou chémiou, overovaním faktov, konfrontáciou odborníkov a tiež rešpektovaním majetku.

Myslíš, že za opravy aj zaplatí?

Domov
Zdieľať
Diskusia