Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. novembra 2016, 10:17
Čas čítania 0:00
Lucia Čakyová

Kendall Jenner si nedávno vymazala Instagram a šokovala tým celý svet. Prečo tak urobila?

INSTAGRAM
Uložiť Uložené

Ak ste modelku na Instagrame radi sledovali, asi budete sklamaní.

Kendall Jenner patrí nepochybne k najznámejším tváram showbiznisu. Svedčí o tom aj fakt, že keď si táto 21-ročná kráska vymazala svoj účet na Instagrame, hneď na druhý deň bol celý internet hore nohami. Pýtate sa, koho by to už len zaujímalo? Nuž o novinke písali asi všetky relevantné spravodajské portály vrátane CNN, takže ľudí by sa našlo dosť. Kendall si vymazala svoj Instagram z ničoho nič minulú nedeľu a internet následne explodoval. Nikto to totiž nečakal, veď Kendall dovtedy postovala takmer každý deň. Ak si teraz kliknete na jej účet, vyskočí vám známa hláška - "Ľutujeme, táto stránka nie je dostupná."

A teraz poďme k tomu, prečo si ho vlastne vymazala. O téme sa topmodelka rozhovorila v obľúbenej The Ellen DeGeneres Show. Kendall sa vyjadrila, že absolútne nečakala, čo jej rozhodnutie na internete spôsobí. Spolu s aplikáciou Instagram, si modelka odstránila z mobilu aj Twitter a myslela si, že nikoho to nebude zaujímať. Podľa jej slov jej následne začali chodiť smsky od kamarátov a rodinných príslušníkov, ktorí jej písali, že správa sa šíri po internete obrovskou rýchlosťou. Prečo si ho teda vymazala? V Ellen show povedala, že potrebovala detox. Vraj prvú vec, ktorú ráno stihla skontrolovať, bol práve Instagram. S Instagramom chodievala aj spávať a začala pociťovať, že je na obľúbenej sociálnej sieti tak trochu závislá.


Kendall mala na svojom účte viac než 60 miliónov followerov, ktorí ostali minulú nedeľu zmätení a značne šokovaní. Ak patríte medzi nich a radi ste prostredníctvom Instagramu sledovali novinky zo života mladej modelky, nezúfajte. Kendall nakoniec povedala, že na Instagram sa ešte určite čoskoro vráti.

Pozrite si vysvetlenie Kendall v zázname zo show

Domov
Zdieľať
Diskusia