Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
29. septembra 2018, 16:43
Čas čítania 0:00
Dušan Šutarík

V pokračovaní detektívky Vražda v Orient exprese od Kennetha Branagha si zahrá aj Gal Gadot

FILMY A SERIÁLY DEATH ON THE NILE GAL GADOT
Uložiť Uložené

Death on the Nile dorazí do kín v decembri budúceho roku.

Adaptácia klasického detektívneho románu Vražda v Orient exprese sa síce nestretla s jednoznačne pozitívnym kritickým prijatím, ale rozhodne išlo o príjemný filmový zážitok.

Film bol navyše aj finančne úspešný a režisér Kenneth Branagh už prezradil, že by okolo postavy detektíva Hercula Poirota chcel vystavať vlastné univerzum. Koniec-koncov, Agatha Christie s týmto hrdinom napísala množstvo kníh aj poviedok.

V pokračovaní detektívky Vražda v Orient exprese od Kennetha Branagha si zahrá aj Gal Gadot
Zdroj: 20th Century Fox

Ďalšou adaptáciou teda bude detektívka Death on the Nile, na ktorú sa odkazovalo už v závere Vraždy v Orient exprese. Do hlavnej úlohy sa vráti Branagh a opäť sa chopí aj réžie.

Vražda v Orient exprese sa mohla pochváliť hviezdnym hereckým obsadením a očakáva sa, že podobne na tom bude aj Death on the Nile.

Kompletný kasting zatiaľ nepoznáme, avšak už vieme, že po boku Kennetha Branagha si zahrá aj Gal Gadot. Tá momentálne nakrúca Wonder Woman 1984 a v Death on the Nile si zahrá bohatú dedičku menom Linnet Ridgeway Doyle.

Podobne ako v prípade Orient expresu, aj tu sa väčšinu príbehu budeme pohybovať v jednom uzavretom priestore. Vlak tentokrát vystrieda loď plná podozrivých. Keď dôjde k vražde, je práve na Poirotovi, aby záhadu rozlúskol.

Premiéra je naplánovaná na 20. decembra (prosinec) 2019.

V pokračovaní detektívky Vražda v Orient exprese od Kennetha Branagha si zahrá aj Gal Gadot
Zdroj: Warner Bros.

Domov
Zdieľať
Diskusia