Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
28. augusta 2019, 23:37
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

A$AP Rocky uteká pred políciou, ako ruská babička vykráda banku so samopalom

HUDBA ASAP ROCKY
Uložiť Uložené

Hlava A$AP Mob vydáva bláznivý videoklip s názvom Babushka Boi.

 

A$AP Rocky definitívne uzavrel aj podľa jeho slov najhoršiu etapu kariéry, keďže musel stráviť mesiac vo švédskom väzení. Nakoniec bol síce uznaný vinným, stačilo však zaplatiť pokutu vo výške niečo viac ako 1 300 dolárov a môže sa naplno venovať hudbe. Po sérii videoklipov k minuloročnému albumu Testing teraz prichádza aj úplne nový singel s názvom Babushka Boi. 

Ten dostáva aj bláznivé, no zároveň veľmi kvalitné vizuálne spracovanie. Nápad bol pravdepodobne vymyslený ešte pred Flackovou skúsenosťou so švédskou políciou, aj napriek tomu však v ňom vidíme, ako pred mužmi zákona uteká.

Policajti majú hlavy prasaťa a po tom, čo Rocky s komplicmi vykradne banku, si z nich spraví klobásy. To všetko v jemu veľmi typickej šatke, ktorá mu zakrýva celú hlavu. 

Podľa všetkého sa hlava A$AP Mob chystá rozbehnúť aktivitu a zároveň dobehnúť to, čo zameškal v lete, a tak sa ešte určite máme tento rok na čo tešiť. 

Odporúčané
Donald Trump chcel, aby mu A$AP Rocky osobne poďakoval. Raper mu už neodpísal Donald Trump chcel, aby mu A$AP Rocky osobne poďakoval. Raper mu už neodpísal 24. augusta 2019, 16:50
Domov
Zdieľať
Diskusia