Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
7. februára 2018, 20:39
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Jessica Jones bojuje so svojimi démonmi a ďalšími silnými ľuďmi. V debutovom traileri 2. série vidíme aj návrat záporáka Kilgravea

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Aj keď pôjde pravdepodobne len o halucinácie, na "Purple Mana" sa nesmierne tešíme.

Po debutových obrázkoch k nám Netflix posiela aj trailer pre 2. sériu Jessicy Jones. Tá dorazí už 8. marca s 13 novými epizódami a my len dúfame, že ich nadmerné množstvo nebude príliš cítiť. Seriály majú svoj stálu a pretiahnutú formu, no väčšinou nám to nevadí, keďže vieme, že kvalita by sa až tak odstránením fillerového obsahu nezlepšila.

V niektorých prípadoch by to však pomohlo a rozhodne to môžeme povedať aj o seriáloch z Marvel univerza, ktoré produkuje Netflix. Tento rok ešte okrem Jessicy uvidíme aj 2. sériu Luke Cagea a 3. sériu Daredevila, pričom budúci rok zrejme dorazí Punisher (hell yeah), Iron Fist (hell no!) a ak nie Defenders, tak pravdepodobne celkom nový seriál. 

Netflix zrejme bude chcieť dodávať 3 marvelácke seriály ročne. V 2018 začíname Jessicou. Tá sa bude spamätávať z udalostí série prvej a taktiež z Defenders, bude riešiť svoje osobné problémy, nie príliš ideálne vzťahy, možno aj nejakú tú novú lásku, pár kriminálnych prípadov, keďže stále pracuje ako súkromné očko, no a ušetrení nebudeme ani bolestivej minulosti a flashbackov. 

Domov
Zdieľať
Diskusia