Piatok 23. 2. 2018 meniny má Roman, Romana

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Slováci vymysleli dron, aký nemá obdoby. Hrať sa s ním dá cez smartón a len v interiéri

Dron síce vonku nevypustíš, no jeho výrobcovia aj tak sľubujú veľkú zábavu.

6. december 2017, 17:48
6. december 2017, 17:48

Dron síce vonku nevypustíš, no jeho výrobcovia aj tak sľubujú veľkú zábavu.

Zo Slovenska už vzišlo niekoľko pozoruhodných projektov či technických hračiek, čo len svedčí o tom, že šikovných ľudí je v našej malej krajine viac než dosť. Medzi úspešne zrealizované nápady, ktoré si vyslúžili pozornosť, sa dá zaradiť aj  Drone n Base

 

Za zaujímavou hračkou, ktorá zrejme tak skoro neomrzí, stojí spoločnost Anima Technika. Vymyslela interiérový dron ovládaný pomocou smartfónu a schopný hrať rôzne hry, a to aj proti ostatným dronom.

 

 

Dron n Base obsahuje podľa informácií z jeho webovej stránky 30 hier a trikov. Na klasické lietanie s dronom po vonku tak môžeš rovno zabudnúť. Tvorcovia tejto interiérovej hračky však sľubujú veľkú zábavu, a to preto, že tieto drony sú spojením herných scenárov i rozšírenej reality. 

 

 

Hry sú určené pre jedného, ale aj viacerých hráčov - dokopy ôsmich, takže izbu dokážu premeniť na zábavné miesto. Pravdaže, aby bol pocit z hry čo najefektívnejší, vhodnejšia je v tomto prípade väčšia miestnosť.

 

Tento dron je totiž určený na používanie v interiéri, perfektne funguje len vnútri kvôli infračervenej technológii, ktorú by vonku narúšalo slnečné žiarenie. 

 

 

Hračku charakterizuje aj extrémna odolnosť. Herný dron je ovládateľný už deťmi od deviatich rokov, no výrobcovia odporúčajú, aby ho deti mladšie ako 14 rokov radšej používali pod dohľadom dospelých.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR Odoberaj REFRESHER videá
Najčítanejšie