Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
17. marca 2017, 20:21
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Akí veľkí budú draci v 7. sérii Game of Thrones? Pripravte sa na ozruty veľké ako Boeingy

FILMY A SERIÁLY GAME OF THRONES
Uložiť Uložené

Malý detail, ktorý však určí osud Westerosu.

Dnes už nepochybujeme o tom, že Daenerysi draci zohrajú kľúčovú rolu v boji proti White Walkers. Hovorí sa o tom, že budú všetky tri "osedlané", a teda, že Daenerys na Drogonovi doplnia Jon Snow a Tyrion. To by bol pohľad na nezaplatenie, čo poviete? V každom prípade, už od druhej série nám draci rástli pred očami a nezmení sa to ani v nadchádzajúcej sérii. 

Jeden z režisérov 7. série pozostávajúcej zo 7 epizód prezradil, s akými veľkými drakmi pracuje. Ich rozmery prirovnal k Boeingu. Samozrejme, Drogon bude najväčší (oheň by mal byť schopný chŕliť do diaľky minimálne 9 metrov!), dá sa teda očakávať, že jeho dvaja súrodenci na tom budú o niečo "horšie". Na dĺžku tak môžu mať niečo cez 70-80 metrov, zatiaľ čo rozpätie krídel sa môže pohybovať na hranici 60-70 metrov. Taktiež môžu byť ale väčší alebo menší. Prirovnanie k slávnemu Boeingu je len obrazné. Zdá sa, že Lannisterovcov čakajú ťažšie časy, no ak by som si mal tipnúť, myslím, že Jon odmietne pomôcť Tyrionovi a Daenerys a bude sa pripravovať na skutočnú hrozbu. Nedokážem si totiž predstaviť, ako by Cersei a spol. dokázali bojovať so Severom a všetkými svojimi nepriateľmi. 

Akí veľkí budú draci v 7. sérii Game of Thrones? Pripravte sa na ozruty veľké ako Boeingy
Zdroj: HBO
Domov
Zdieľať
Diskusia