Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
3. marca 2017, 8:23
Čas čítania 0:00
Samuel Majdek

Viac ako 10-tisíc mladých Slovákov odpovedalo. Takéto sú naše preferencie v oblasti hudby

ZAUJÍMAVOSTI
Uložiť Uložené

Prinášame ti prvú várku zaujímavých štatistík.

Na začiatku roka sme na našej stránke zverejnili dotazník, ktorého cieľom bolo zrealizovať o nás, mladých Slovákoch, prieskum, v ktorom sme sa zamerali na rôzne oblasti nášho života. V dotazníku sme sa pýtali na hudobný vkus, módu, nakupovanie, stravovanie, technológie a zisťovali sme rôzne zaujímavé informácie o tom, ako sa my, mladí Slováci vo všeobecnosti správame.

Musíme povedať, že takýto obrovský záujem sme nečakali. Do prieskumu sa zapojilo viac ako 10 tisíc z vás, čo je naozaj úctyhodné číslo. Všetkým, ktorí sa preklikali cez otázky a prispeli tak svojimi odpoveďami, ďakujeme.

V dnešnom článku ti prinášame prvé výsledky z tohto prieskumu, ktoré sa týkajú hudby. Ako my, mladí Slováci počúvame  hudbu? Aký štýl preferujeme a kto sú naši najobľúbenejší interpreti? To všetko a ešte viac sa dozvieš v infografike nižšie.

Viac ako 10-tisíc mladých Slovákov odpovedalo. Takéto sú naše preferencie v oblasti hudby

Domov
Zdieľať
Diskusia