Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Aktivuj si predplatné na pol roka zadarmo s ČSOB
22. januára 2017 o 15:11
Čas čítania 0:00
Marek R.

Rasistické pokriky či napodobňovanie zvukov opice. Mario Balotelli sa stal terčom útoku primitívnych fanúšikov

Diskutovať
Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus! chcem bonus

FIFA síce prehlásila, že porazila rasizmus vo futbale, asi jej to ale akosi nevyšlo.

Aj v roku 2017 stále nájdeme medzi nami primitívnych rasistov a hoci FIFA v septembri minulého roka vyhlásila, že porazila rasizmus vo futbale, ako už býva zvykom, FIFA nič nedokázala a stále je hanbou futbalu (tie ich návrhy na samostatné nájazdy snáď nemyslia vážne). Dôkazom je aj posledné kolo francúzskej Ligue 1, kedy celok Nice zavítal na Korziku na zápas proti Bastii.

Povinné tri body zo strany Nice, ktorým sa v tejto sezóne darí, sa nekonali, keďže zápas skončil remízou 1:1, no oveľa viac ako o výsledku sa hovorí o správaní domácich fanúšikov. Tí si počas predzápasovej rozcvičky vyhliadli práve Maria Balotelliho a rasistické pokriky sa mohli začať. Na videu dokonca môžeme vidieť tváre týchto "fanúšikov", takže sme zvedaví, ako zareaguje vedenie klubu.

Odporúčané
Kristy minie sama 300 €, Jaro zase 800 € pre 10-člennú rodinu. Pýtali sme sa mladých Slovákov, koľko dajú mesačne na potraviny Kristy minie sama 300 €, Jaro zase 800 € pre 10-člennú rodinu. Pýtali sme sa mladých Slovákov, koľko dajú mesačne na potraviny 21. februára 2026 o 9:00
Odporúčané
26-ročný Michal mal tri byty, no stále býval na internáte: Do konca roka ich chcem mať 10 26-ročný Michal mal tri byty, no stále býval na internáte: Do konca roka ich chcem mať 10 27. februára 2026 o 17:30
Odporúčané
Bratia Binderovci z profilu Vybavenkoo: Vyrastali sme v dome bez kúrenia a pracovali na farme (Rozhovor) Bratia Binderovci z profilu Vybavenkoo: Vyrastali sme v dome bez kúrenia a pracovali na farme (Rozhovor) 2. marca 2026 o 11:30
Domov
Zdieľať
Diskusia