Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
3. decembra 2023, 14:30
Čas čítania 2:00
Adriana Královičová

Airbnb pre dospelých: Ubytuj sa v temnej BDSM pivnici, ktorá ponúka tie najrozmanitejšie sexuálne pomôcky aj nábytok

KULTÚRA ZAHRANIČNÁ ARCHITEKTÚRA
Uložiť Uložené

Za podobným ubytovaním nemusíš jazdiť ďaleko, nájdeš ich aj blízko slovenských hraníc.

Airbnb ti ponúka naozaj všeličo. Cestovatelia z celého sveta často uprednostňujú tento spôsob pred hotelmi. Pri pobyte majú viac súkromia a slobody. V minulom článku sme ti ukázali dizajnové Airbnb v zahraničí či dom v Shrekovej bažine. Dnes sme si pripravili niečo pre tých, ktorí milujú (trochu iné) dobrodružstvo. Našli sme Airbnb, ktoré sú určené len pre dospelých. Ubytovať sa môžeš v temnej BDSM pivnici, ale aj v apartmáne, ktorý vyzerá úplne bežne. Interiér je však ‚okorenený‘ o poriadne horúce vybavenie. 

Ak náhodou patríš medzi ľudí, ktorí si na cestovanie balia do kufra svoje sexuálne pomôcky, v tomto prípade ich môžeš nechať doma. Chýbať ti nebude naozaj nič. V apartmánoch hostia nájdu profesionálne ‚náradie‘ na sex aj špeciálny nábytok, ako napríklad kríže, kožené hojdačky či lavice. Nižšie ti ukážeme ubytovanie, za ktorým nemusíš cestovať ďaleko. Za poriadnym dobrodružstvom stačí vycestovať blízko hraníc Slovenska. 

Airbnb BDSM sex
Zdroj: Airbnb

Viedenská pivnica

80 eur na noc

V tesnej blízkosti slovenských hraníc sa nachádza temná pivnica, ktorá má poriadne surový ‚vibe‘. Majitelia tohto apartmánu sú dokonca otvorení aj väčším skupinám návštevníkov. Ak by si náhodou chcel svojim kamarátom pripraviť tematickú BDSM párty, toto je správne miesto. Ubytovať sa tu môže maximálne 15 hostí. Nechýbajú kožené gauče, kožené pomôcky ani špeciálny nábytok na sex, ktorý vytvára autentickú atmosféru. 

Airbnb BDSM sexAirbnb BDSM sexAirbnb BDSM sexAirbnb BDSM sex
Zobraziť galériu
(9)

„Romantika“ v červenom apartmáne

135 eur na noc

„Vaša herňa je pripravená,“ informujú majitelia. Apartmán vďaka červeným svetlám navodí autentickú parížsku energiu. Aj keď nad posteľou visia romantické svetielka, pre takýto pobyt určite apartmán vhodný nie je. Intímny a tajomný priestor splní všetky túžby návštevníkov. Celý objekt je vybavený a vyzdobený pre zábavný, a ako ubezpečujú majitelia, najmä bezpečný BDSM zážitok. 

Airbnb BDSM sex Airbnb BDSM sex Airbnb BDSM sex Airbnb BDSM sex
Zobraziť galériu
(7)

Futuristické BDSM 

252 eur na noc

Apartmán v Poľsku sa nesie v luxusnom a futuristickom duchu. Na rozdiel od tradičných červených svetiel je tentokrát oživený kombináciou čiernej a neónovej farby. Nachádza sa v meste Čenstochová. Ako píšu majitelia: „Apartmán je určený pre ľudí, ktorí chcú vyskúšať niečo viac.“ Ubytovanie v štýle 50 Shades of Grey prináša elegantný nádych, no nepochybne zahrňuje aj širokú škálu erotických pomôcok.

Airbnb BDSM sexAirbnb BDSM sexAirbnb BDSM sexAirbnb BDSM sex
Zobraziť galériu
(5)

Dovolenka bez detí 

220 eur na noc

Chorvátsko patrí medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie Slovákov. Toto miesto je však ideálne pre páry, ktoré by na pár týždňov plánovali svoje deti nechať doma. Pri vstupe hostí privíta romantická stena z ruží, v ďalších izbách však už žiadne ruže nečakaj. Luxusný apartmán zahŕňa aj jacuzzi, erotické hračky a BDSM náradie. 

Airbnb BDSM sexAirbnb BDSM sexAirbnb BDSM sexAirbnb BDSM sex
Zobraziť galériu
(4)

Pobyt ako u profesionálnej dominy 

207 eur na noc

Do pivnice nemusíš chodiť len na ochutnávku vín. Brighton Dungeon je očarujúce miesto, v ktorom sa budeš cítiť ako u pravej dominy. Tajomná ‚komnata‘ ponúka zmyselne zariadený apartmán, v ktorom sa nachádzajú rôzne tematické pomôcky na BDSM praktiky. Súčasťou je aj špeciálne vybavená lekárska miestnosť s červeným kreslom. 

Airbnb BDSM sexAirbnb BDSM sexAirbnb BDSM sexAirbnb BDSM sex
Zobraziť galériu
(5)

Namiesto tanierov vibrátor

134 eur na noc

Štýlový apartmán je určený pre tri osoby. Dominantou bytu je obrovská posteľ s koženými vankúšmi aj hojdačkou. Hneď vedľa kuchynského kúta sa nachádza polička, v ktorej však nie sú taniere, ale erotické pomôcky. V špeciálne navrhnutej spálni hostia nájdu mohutný kríž, putá aj koženú lavicu. 

Airbnb bdsm sexAirbnb bdsm sexAirbnb bdsm sexAirbnb bdsm sex
Zobraziť galériu
(5)
Domov
Zdieľať
Diskusia