Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
23. decembra 2021, 9:32
Čas čítania 0:31
Daniel Mikolášik

Tiktok sa stal najpopulárnejšou stránkou. Dosiahol vyššiu návštevnosť ako všetky služby Googlu dokopy

Tiktok sa stal najpopulárnejšou stránkou. Dosiahol vyššiu návštevnosť ako všetky služby Googlu dokopy
Zdroj: Unsplash/Solen Feyissa/volně k užití
TECH TIKTOK
Uložiť Uložené

Na druhej priečke sa umiestnil Google a na tretej Facebook.

Čínska sociálna sieť Tiktok láme rekordy. Po novom sa stala najpopulárnejšou internetovou stránkou na svete, mesačne ju navštívi viac ako miliarda aktívnych používateľov. Podľa údajov spoločnosti Cloudfare predbehla aj Facebook a dosiahla dokonca vyššiu návštevnosť ako všetky služby Googlu dokopy, informuje NBC.

Na prvé miesto v rebríčku sa platforma na zdieľanie videí, ktorú vlastní čínska spoločnosť Bytedance, dostala prvýkrát v histórii. Na ďalších priečkach sa umiestnili nasledujúce weby v tomto poradí: Google, Facebook, Microsoft, Apple, Amazon, Netflix, Youtube, Twitter a Whatsapp.

„Sedemnásteho februára 2021 sa Tiktok na prvýkrát dostal na prvé miesto,“ napísal Cloudflare vo svojom celoročnom zhodnotení. Podľa dennej návštevnosti sociálna sieť dominovala v čele rebríčka najmä v októbri a novembri tohto roka. Len druhého februára bolo najnavštevovanejšou stránkou Youtube, keď trendovalo video mjanmarskej cvičiteľky aerobiku, ktorá nevedomky zachytila prevrat vo svojej krajine.

TikTok
Zdroj: Unsplash/Solen Feyissa
Domov
Zdieľať
Diskusia