Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
13. júla 2021, 15:29
Čas čítania 0:30
Daniel Mikolášik

Čoskoro by sme sa mohli očkovať na staniciach či v obchodných centrách. Vláda zvažuje veľké zmeny v očkovaní

NEWS OČKOVANIE
Uložiť Uložené

Je to predmetom diskusie aj teraz, potvrdil Lengvarský.

Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (OĽaNO) na tlačovej konferencii oznámil, že vláda zvažuje očkovanie na staniciach či v nákupných centrách podľa vzoru Českej republiky. Čoskoro vraj Slovensko čakajú zmeny v očkovaní. 

Odporúčané
Až 70 % študentov tvrdí, že študujú svoj odbor, pretože ich zaujíma. Necítia sa však pripravení na prax Až 70 % študentov tvrdí, že študujú svoj odbor, pretože ich zaujíma. Necítia sa však pripravení na prax 13. júla 2021, 13:28

„Je to predmetom diskusie aj teraz. Ide o miesta, ktoré uznáme za vhodné. Zatiaľ sme sa bavili o tom, že bude voľný prístup do veľkokapacitných centier. To znamená, že očkovanie bude umožnené ľuďom bez registrácie,“ informoval šéf rezortu zdravotníctva.

„Tí, ktorí budú mať záujem, budú môcť prísť do ktoréhokoľvek centra zaočkovať sa. Pokiaľ aj to bude málo, budeme hovoriť o ďalších možnostiach. To sú stanice, obchodné centrá či nákupné strediská a podobne,“ dodal Lengvarský.

Domov
Zdieľať
Diskusia