Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
17. apríla 2021, 12:36
Čas čítania 1:32
Tímea Krauszová

Richard Sulík: Igor Matovič je problémom premiéra Hegera. Eduard Heger by mal konať

POLITIKA PETER PELLEGRINI RICHARD SULÍK SPUTNIK V
Uložiť Uložené

V Sobotných dialógoch dnes diskutovali Richard Sulík a Peter Pellegrini. Nevyhli sa ani kritike ministra financií.

V Sobotných dialógoch na RTVS sa dnes moderátorka Marta Jančkárová rozprávala s ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom a predsedom Hlasu Petrom Pellegrinim. Okrem iného rozoberali aj uvoľňovanie opatrení a zmeny v covid automate. Horúcou témou boli vakcíny Sputnik V.

Richard Sulík povedal, že napriek tomu, že Rusko už vrátilo peniaze, stále je cesta Sputnik V využiť. Čakajúce maďarské kamióny v Šarišských Michaľanoch, ktoré chcú odviezť vakcíny do Maďarska na pretestovanie, označil za divadielko. Slovenské laboratórium vakcíny odmietlo vydať.

Vzhľadom na to, že časť Slovákov sa chce dať očkovať výhradne touto vakcínou, považuje za správne urobiť všetko pre to, aby sme ich mohli využiť. Spolu s Petrom Pellegrinim sa zhodli na tom, že nemajú nič proti dovezeniu ruských očkovacích látok na Slovensko, no malo to podľa nich prebehnúť podľa nejakých pravidiel.

Domov
Zdieľať
Diskusia