Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
3. marca 2021, 7:43
Čas čítania 0:44
Dominik Vetrák

Štúdio Paramount donútilo Eddieho Murphyho obsadiť do filmu Coming to America belocha

Štúdio Paramount donútilo Eddieho Murphyho obsadiť do filmu Coming to America belocha
Zdroj: Paramount Pictures
FILMY A SERIÁLY COMING TO AMERICA
Uložiť Uložené

Film z roku 1988 mal nezvyčajný dôvod na to, aby obsadil komika Louieho Andersona.

Eddie Murphy a Arsenio Hall navštívili Jimmyho Kimmela v jeho talk show v rámci propagovania filmu Coming 2 America. Pokračovanie kultovej komédie z roku 1988 dorazí na Amazon Prime už tento piatok. Eddie a Arsenio prezradili v rozhovore viaceré detaily, no nás najviac zaujala informácia o angažovaní komika Louieho Andersona v prvom diele.

Odporúčané
Teórie o WandaVision: Kto je v skutočnosti Scarlet Witch, ako do toho zapadajú mutanti a uvidíme celkom iného Visiona? Teórie o WandaVision: Kto je v skutočnosti Scarlet Witch, ako do toho zapadajú mutanti a uvidíme celkom iného Visiona? 28. februára 2021, 10:28

Na Kimmelovu otázku o tom, ako sa do filmu dostal, Arsenio Hall odpovedal, že ich k tomu donútilo štúdio. Paramount si dupol a vo filme s čisto afroamerickým obsadením museli jeho tvorcovia nasadiť aj nejakého belocha. Eddie Murphy a spol. si vybrali práve Louieho, ktorého majú radi (objaví sa aj v dvojke), no spomínajú na to, ako ich k tomu donútilo štúdio Paramount. 

Domov
Zdieľať
Diskusia