Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
4. septembra 2020, 19:52
Čas čítania 0:38
Viktor Kniš

Zamestnanci museli voňať vagínu Gwyneth Paltrow, aby spravili autentickú vonnú sviečku

OSOBNOSTI GWYNETH PALTROW
Uložiť Uložené

Vôňu spoločnosť Goop na oficiálnej stránke opisuje ako „vtipnú, nádhernú a sexy,“ pričom by mala niesť prvky citrusového bergamotu, pelargónie a céderu. Okrem toho je vôňa postavená na damaškovej ruži.

Obľúbená podnikateľka a herečka sa dlhodobo živí alternatívnym biznisom na stránke Goop. Spája tam internetový obchod s lifestyle blogom a sexuálnou poradňou. Magazínu pomohlo aj to, keď začiatkom roka uviedli tvorcovia do predaja kontroverzný produkt – sviečku, ktorá vraj vonia ako herečkina vagína. 

„Pre tím Goop je ovoňiavanie vagíny Gwyneth Paltrow len ďalším dňom v práci. Je dokonalým stelesnením našej značky, a to znamená zaistenie čo najväčšej autenticity s výrobkami,“ povedal hlavný dizajnér značky Goop Shaun Kearney v rozhovore pre Closer. Kearney popísal aj pracovnú náplň ďalších zamestnancov, ktorí napríklad v práci testujú a diskutujú o bizarných sexuálnych pomôckach. 

Domov
Zdieľať
Diskusia