Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. apríla 2020, 12:55
Čas čítania 5:49
Daniel Mikolášik

Týchto 12 dievčat zabojuje o titul Miss Slovensko 2020. Ktorá z nich si prevezme korunku krásy?

Týchto 12 dievčat zabojuje o titul Miss Slovensko 2020. Ktorá z nich si prevezme korunku krásy?
Zdroj: Miss Slovensko
OSOBNOSTI MISS SLOVENSKO SLOVENSKO
Uložiť Uložené

Jedna kráska z tejto finálovej dvanástky sa stane tohtoročnou Miss Slovensko a získa titul najkrajšiu ženy krajiny. Ktorej by si to doprial najviac?

Už sa to stalo tradíciou, že si každý rok na Slovensku vyberáme vlastnú kráľovnú krásy. Ani rok 2020 nebude výnimkou. Aj napriek tomu, že za posledný mesiac pre pandémiu koronavírusu organizátori množstvo podujatí odložili, či dokonca zrušili, tvorcovia Miss Slovensko 2020 trvajú na tom, že súťaž určite bude, len v inom termíne.

Pôvodne mala byť prestížna súťaž krásy s dlhoročnou tradíciou na programe 25. apríla. Teraz je termín neurčitý. Zdroje blízke vedeniu pre Refresher potvrdili, že by mohla byť koncom augusta. Či to tak skutočne bude však zostáva otázne.

Odporúčané
Najkrajšie partnerky českých a slovenských MMA zápasníkov. Spoznaj dievčatá, ktoré im zamotali hlavu Najkrajšie partnerky českých a slovenských MMA zápasníkov. Spoznaj dievčatá, ktoré im zamotali hlavu 1. apríla 2020, 10:40

Aj napriek nepriaznivým faktorom, ktoré hrajú v neprospech súťaže krásy, sme sa rozhodli predstaviť ti jednotlivé finalistky a okrem toho ako vyzerajú ti ukázať aj to, v čom sú dobré a čomu sa v osobnom živote venujú. Sympatických dievčat, ktoré zabojujú o titul je už tradične 12.

Súťaže krásy však už nie sú ani zďaleka len o zovňajšku. Odborná porota hodnotí dievčatá na základe krásy, inteligencie, talentu, vzdelania, osobnosti či zmyslu pre humor, a tak bude musieť mať budúca kráľovná Miss Slovensko 2020 skvelú kombináciu týchto vlastností, aby si mohla na hlavu nasadiť vysnívanú korunku.


1. Natália Vohláriková

Prvá finalistka má len 18 rokov a pochádza z obce Šintava z okresu Galanta. Aktuálne študuje na gymnáziu v Seredi. Už jej instagramový profil napovedá, že miluje cestovanie. Okrem toho medzi jej záľuby patrí aj šport, tanec a spev.

Pred Miss sa vraj modelingu nikdy nevenovala. Jej ambíciou je stať sa lekárkou. Po skončení stredoškolského štúdia totiž chce študovať medicínu.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Vohláriková (@natalia.vohlarikova),

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Vohláriková (@natalia.vohlarikova),

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Vohláriková (@natalia.vohlarikova),

2. Kristína Víglaská

20-ročná Zvolenčanka Kristína je študentkou medzinárodnej komunikácie v holandskom Haagu. Okrem toho je aj vášnivou športovkyňou. Má za sebou nespočetné množstvo súťaží a mnoho z nich aj povyhrávala. Jej doménou je ľahká atletika, konkrétne viacboj.

Okrem toho sa však venovala aj basketbalu, florbalu a v zime rada vybehne na snowboard. Má rada zdravú kuchyňu a modeling pre ňu nie je žiadna španielska dedina. Venuje sa mu popri škole už niekoľko rokov.

Vyskúšaj predplatné REFRESHER+
a čítaj všetko bez obmedzení
Pridaj sa k predplatiteľom
alebo Odomkni článok cez SMS
Pošli SMS na 8877 s textom CLANOK 83291 a dočítaj tento článok.
Cena SMS za otvorenie článku je 3,50 € s DPH. Ako to funguje?
Dočítaj článok do konca za SMS v hodnote 3,50€. Ako to funguje?
POSLAŤ SMS
Čítaj články bez obmedzení celý mesiac - predplatné len za 1,50€ navyše v porovnaní s jedným článkom. Ako to funguje?
POSLAŤ SMS
Čítaj bez obmedzení celý mesiac. Stačí poslať SMS (za 5€). Ako to funguje?
POSLAŤ SMS

Čo zistíš po odomknutí?

  • Ktorá finalistka má exotický look?
  • Ktorá z dievčat je ako jediná ľaváčka?
  • Ktorá chcela študovať medicínu?
  • Môže sa stať finalistkou miss aj bývalá vzpieračka?
Domov
Zdieľať
Diskusia