Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
21. novembra 2019, 18:51
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Separ je vegetarián, Smart podporuje TWiiNSky. Komu držali členovia DMS palce v zápase Vémola vs. Végh?

HUDBA SEPAR
Uložiť Uložené

Sleduj prvý vlog z MDMS Tour, v rámci ktorej Separ, Dame a Smart aktuálne obiehajú kluby naprieč Slovenskom.

Separ, Dame a Smart rozbehli ďalšie turné, tentokrát ku spontánne vydanému projektu MDMS, ktrorý uzrel svetlo sveta ešte v lete. Bez toho, aby ho chalani promovali, vydávali k nemu početné videoklipy alebo sa tlačili do rozhovorov, sa im podarilo zaznamenať obrovský úspech, dôkazom čoho sú postupne vypredané zastávky po celom Slovensku. 

Teraz DMS vydáva aj prvý vlog, v ktorom mapuje, ako vyzerali prvé dva koncerty. Samozrejme, podstatnú časť celého viac ako 20-minútového videa tvoria pasáže, v ktorých si chalani robia srandu zo seba a každého naokolo.

Ak pozorne sleduješ Separov Instagram, už si si mal možnosť všimnúť, ako nedávno oznámil, že už neje mäso. V aktuálnom videu máme možnosť vidieť túto situáciu aj z iného pohľadu, zároveň Separ ešte v úplnom závere v krátkosti vysvetľuje toto rozhodnutie Osťovi. Vo vlogu uvidíš aj to, ako si interpreti vyberajú jedlo v reštaurácii, ako prebieha check-in v hoteli a ako sledovali zápas Vémolu a Végha.  

Odporúčané
Saltá v mosh pite veľkom ako ihrisko. Separ, Dame a Smart sú znovu na turné (Fotoreport) Saltá v mosh pite veľkom ako ihrisko. Separ, Dame a Smart sú znovu na turné (Fotoreport) 10. novembra 2019, 15:26
Domov
Zdieľať
Diskusia